Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ti hogy viseltétek az elkoltoz...

Ti hogy viseltétek az elkoltozésetek előtti pár napot?

Figyelt kérdés

Kezemben vannak az albérletet kulcsai, régóta várom hogy végre a saját életemet éljem, de megis olyan nehéz elmennem itthonrol, nagyon jó a kapcsolatom a családommal támogatnak mindenben, gyakorlatilag a 15km-re fogok lakni, de mégis nagyon nehezen élem meg ezt a pár napot.

Ti éreztétek ilyesmit?


2018. szept. 19. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elkészült a laksom már nagyon vártam a beköltözést. Rengeteget melóztam rajt mire sikerült felújítani, berendezni. A beköltözés előtt nekem nem volt ilyen. A beköltözés után viszont igen. Nem tudom honnan jött, és csak pár napig tartott, de kicsit olyan elveszettnek éreztem magam. Aztán gyorsan beleszoktam az új helyzetben és onnan ok volt minden. Nagyon szeretem azt a kis lakást :)

Szerintem nálad is el fog múlni gyorsan.

2018. szept. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Ez így természetes. Gondolj arra, hogy bármikor haza tudsz menni :)


Én 18 évesen 300 km-re költöztem egyetem miatt, család, barátok nélkül, egyedül, mint a kisujjam. Pár nap alatt feltaláltam magam, minden ment szépen, ahogyan kell.

Azóta eltelt 13 év, de ugyan olyan jó hazalátogatni a családomhoz :)

2018. szept. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a kérdésedre válaszolva részegen viseltem a költözés előtti éjszakát, reggel már a kórházakban kerestek, mikor hazakujtorogtam :D Jó alaposan lecsesztek, aztán kocsiba be, már az új lakásban tértem magamhoz. Hát jó hülye voltam :D
2018. szept. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1: De ha jól értem, ez saját lakás.

Ha újdonság, hogy egyedül alszol egy ingatlanban, az járhat ilyen érzésekkel beköltözés után pár napig.:) Egy kicsit félelmetes, vagy magárahagyatott légüres érzés, vagy ilyesmi.

Szerintem ez fokozott, ha nem is a sajátodba költözöl, hanem valahová idegenbe.:)

2018. szept. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Én elég jól, kicsit hihetetlen volt számomra, hogy több éves várakozás után egy kulcs volt a kezembe. Az anyám és a nevelőapám őrjöngött, meg fenyegetőzött, hogy többet nem mehetek vissza.Hónapokig nem beszéltem velük. Szóval nekem egy felszabadulás volt..és egy olyan belső béke, ami ritkán volt..Hifi, videó, két szatyor ruha, és a könyveim-ennyi volt az össz vagyonkám 23 évesen-így jöttem el:D
2018. szept. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5+ De azért volt érdekesség is, főleg ha az ember fürdőkádban ül hajat mosva, és csörren a kulcs a zárba:D és nem tudja, hogy most betörő vagy barát érkezett:DD
2018. szept. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogyne éreztem volna.

Sőt, én az első este kicsit még féltem is, nagyon fura volt. Erre készülj még fel, mert nem csak most lesz fura. Mondjuk én kertesből költöztem be panelba a 6. emeletre, ahol nemhogy az udvarra, fűre, virágoskertre nem láttam rá ahogy az ágyamból kinéztem az ablakon, de még a fák lombkoronája se zavart be, csak a büdös nagy égboltot láttam. Na, ott az nagyon furcsa érzés volt. Aztán párszor lefekszel, felébredsz, melóba/suliba mész és már csak azt veszed észre, hogy az a fura, hogy nem fura és kezded az otthonodnak érezni.

De hidd el, hogy imádni fogod! Első estére hívj át valakit szerintem, ha Te is kicsit szentimentálisabb vagy. Akár vegyél 1-2 sört, vagy egy üveg bort (amúgy is illik megünnepelni a dolgot), az is majd segít kicsit oldódni.

2018. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!