Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A bérlőnek kötelessége tudnia,...

A bérlőnek kötelessége tudnia, hogy poloskás a szobája?

Figyelt kérdés

2018. okt. 6. 08:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hát... nehéz nem észrevenni.
2018. okt. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Amikor csak megnézed szobát, hogy kiakarod-e venni akkor nem nem hiszem bárki is észrevenni.
2018. okt. 6. 08:41
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Figy... akkor tanulj meg értelmesen fogalmazni, mert a kérdésedből nem derül ki, hogy mit akarsz kérdezni.
2018. okt. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A "kedves" kérdező bérbeadás előtt el akarja hallgatni, hogy lakhatatlan a bérlemény.


Talán abban reménykedik, hogy a bérlők elfelejtenek beköltözni és így nem veszik észre.

2018. okt. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg fel akarja mondani, mert nem vette észre. Szerintem jogos a felmondás. Ha meg tényleg igaz, hogy így akarod kiadni a lakást, az szándékos egészségkárosodás okozása. Ki kell dobni, amit ki kell és szakszerű írtást kell végeztetni. Elégedett bérlő a jó bérlő.
2018. okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdező a bérlő és beszopte, akkor érdemes felgyújtani a lakást.
2018. okt. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, hogy azt se értjük mi a kérdés csak találgatunk :D
2018. okt. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen poloskarol van szo? Ha agyi poloska, akkor az, aki benne alszik az agyban, eszreveszi. Ha a mezei poloskarol van szo, ami repul, az barmikor berepulhet, bemaszhat a szobaba. Sajnos, Pesten eleg sok van beloluk ugy par eve. Nagyon elszaporodtak. Melyik poloskarol van szo, es mi a kerdes pontosan?
2018. okt. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok a bérlő.
2018. okt. 7. 00:29
 10/14 anonim válasza:
100%

A felvetett kérdés számomra egyértelmű: ágyi poloskáról van szó, hiszen a mezei változat nem is mászik az emberre (így tudom), továbbá, bármikor berepülhet a lakásba.


Az ágyi poloskát nem könnyű észrevenni. Éjszaka mászkál, nappal az ágy környékén bújik el résekbenm, az ágy közeli falakon, képek alatt, stb.


A kérdezőnek azt is át kell gondolnia, hogy nem ő vitte oda valamelyik tárgyával.


Ezt azért írom le ilyen határozottan, mert velünk ez fordult elő. Vidéki lakásunkban sosem volt ágyi poloska. Amikor az idősbödő szüleimet pestről beköltöztettük hozzánk, utána lettek poloskáink - csak az ő szobájukban, és csak az ágyuk környékén.


Poloskaírtást nem akartunk végezni (mert az két napos procedúra), így vállaltuk a saját megoldást. Két évig tartott a napi írtásuk (kézzel, vegyszerrel), de ma már eltűntek.


Ha veszel valamit az ecserin, és hazaviszed...

2018. okt. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!