Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kiadó szobák városokban miért...

Kiadó szobák városokban miért csak nők részére vannak?

Figyelt kérdés
A hirdetésekben mindenhol csak diáklányok és egyedülálló nők részére hirdetnek.

2018. okt. 11. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem tudjak, hogy a nok sokszor igenytelenebbek mint a ferfiak.
2018. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert a bentlakók keresnek lakótársat, férfiak ezek szerint nem hirdetnek ott, ahol nézed.

De hol nézed? Mert rengetegen férfit keresnek.

2018. okt. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennek több oka van.

A tulajdonosok körülbelül 50%-a nő. Esetleges vita esetén ő, hogy lépjen fel egy férfival szemben? Dulakodás, tettlegesség esetén alul marad. Ez akkor is előfordulhat, ha a pali csak iszik és ilyenkor agresszívabbá válik. Minek vele szenvedni, mikor kiveszik nők is.

A szobák bérlői 50%-ban nők. Ők zömében nőkkel laknának együtt és nem egy férfival.

A férfiaknak nincs ilyen problémájuk. Ők kiadják nőknek is mint tulajdonosok, bérelnek a szomszéd szobában férfiként is és nem zavarja őket, ha a szomszéd szoba bérlő nő.

Biztos van olyan érzelemszegény, béna pali is, aki kedvességért adná ki a szobáját fiatal diáklánynak, de ez nem olyan mértékű, mint gondolnád. Egy szoba havi díja nem akkora érték, hogy egy nő ezért széttegye a lábát.

Szorzok osztok kivonok és az jön ki, hogy az előbb felsoroltak miatt 75%ban nőket keresnek.

Megoldás, ha bérelsz egy, vagy több haveroddal két, vagy több szobás lakást.

2018. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

80-as években is, amikor még nem volt lakásom, a főbérlők többsége egyedülálló, idősebb nő, vagy házaspár volt.

Noha voltak akkor is, akik női bérlőt kerestek, de férfiként is tudtam találni sok albérletet.

Egy elvált háziasszonnyal jöttem össze, akinek két gyereke is volt.

Két asszonnyal csak azért nem, mert annyira fiatal és béna voltam (mármint csak a kezdeményezésben), hogy hiába kínálta magát egy-egy konkrét szituáció mindkét esetben, nem tudtam rendesen kihasználni. Egyik magányos özvegy volt. Másikon idős, beteg férje helyett "segíthettem" volna.

Volt még egy házaspár és egy idős asszony, ahol szintén kiadtak részemre szobát, itt nem voltak "szituációk".


Ha viszont én adnék ki, csak nőnek adnék, de ez szextől teljesen független. Nem kellene, hogy összebarátkozzunk, ez nem lenne szempont egyáltalán. Egyszerűen csak rühelleném a férfitársaságot, nem tehetek róla. Meg valahogy jobban meg is bíznék egy nőben, hogy nem lesznek problémák, persze tudjuk, hogy a szélhámosság lehetőségei határtalanok.

2018. okt. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
#4 Igen, néhány százmillióan már elkövették azt a hibát, hogy megbíztak egy nőben, és....:-)))))
2018. okt. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!