Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Önkormányzati lakást igényelhe...

Önkormányzati lakást igényelhetek ezek alapján?

Figyelt kérdés
Már évek óta közfoglalkoztatottként dolgozok, halmozottan hátrányos helyzetű vagyok (szüleimnek 8 általánosa van és már nyugdíjasok, viszont kevés a nyugdíjuk), depresszióval is küzdök, erről papírom is van. Szeretnék elköltözni itthonról, mert nem a legjobb hely ahol élek, ez miatt alakult ki a depresszióm is, már kórházban is voltam miatta. Ha nem a lakhely szerinti városban szeretnék önkormányzati lakást, akkor is pályázhatok más városba??

2018. nov. 4. 09:14
 1/3 A kérdező kommentje:
egy 1 szobás lakás teljesen megfelelne, viszont annak mennyi lenne kb. a rezsije havonta? nézegettem lakásolat, van ahol 12e ft a havi bérleti díj
2018. nov. 4. 09:34
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Bárki pályázhat,csak szinte senkinek nem adnak. Te a leírtak alapján nem szorulsz rá. A saját városodban tudsz leghamarabb kérelmet beadni. A mi városunkban, úgy tudom máshol is így van ez, még az is kevés egy önkoris lakáshoz,hogy egyedülálló anya vagy 3-4 gyerekkel. Nem egy ilyen ismerősöm van, aki 10 év múlva kapott így lakást. Egyébként a normális lakásoknak olyan magas a bérleti díja, hogy bárhol máshol is vehetne ki az ember annyiból és arra még várni sem kell. A 12 ezres házak itt nálunk a város szélén lévő cigánysoron van, egy fűtés nélküli lelakott putri.

Na de lényeg a lényeg, egyedülállóknak, gyermektelen pároknak felesleges is pályázni rá, még azok sem kapnak sokszor akik tényleg rászorulnak.

2018. nov. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Más városban nem sok esélyed van.
2018. nov. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!