Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogy lehetnek tv-n csatornáink...

Hogy lehetnek tv-n csatornáink ha nincs is előfizetésünk? Részeltek lejjebb

Figyelt kérdés

szeptemberben költöztünk albiba és úgy döntöttünk h csak netet köttetünk be(diginet). Ma gondoltam egyet és először bedugtam a koax kábelt a tvbe mert rémlett h mintha régen lett volna olyan h pár csatorna szabadon fogható, uh indítottam egy automata keresést.

Nagy megdöbbenésünkre fogjuk a digi csatornáit, hd-kat is beleértve.

Ha jól tudjuk az előző itt lakónak digis tv előfizetése volt


2018. nov. 11. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kötötték le a rendszerről a lépcsőházban. Mi minimum díjat fizettünk a tévére az albérletben és még HBO csatornánk is volt ugyanezért.
2018. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötötte ki a digi az előző lakó elofizeteset. Mi is ugyanigy jártunk, szinten a digivel.
2018. nov. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Es ezt eszre fogjak venni, v huzamosabb ideig ingyen tevezunk?:D
2018. nov. 12. 09:34
 4/6 anonim ***** válasza:

igen ezt hatalmas mázlinak hívják.

haverom kiköltözött az albijából, és a másik csávó nézheti a csatornáit, meg ingyen van a net, pedig a haverom bejelentette a költözést. Nemtudom miért van ez, gondolom emberi mulasztás a tévéseknél (ráadásul ez itt angliában a sky-nál volt)

amíg az előző fizeti a tévét addig nézheted.

2018. nov. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez általában azért van, mert lemondáskor a netet le tudják lőni központilag, a tévéhez viszont ki kell menni, és a helyi dobozban lekötni az adott lakást. Ezért meg nem szaladgálnak a szerelőcsapatok, van elég hibájuk meg új kötésük, azzal foglalkoznak. Amikor kötötték a netet, gondolom bent volt a kábel, örültek, hogy nem kell csinálni semmit, nem nézték át a tévékötéseket.
2018. nov. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 évig laktam egy albiban, 10 emeletesben Pesten, ahol csak internetre fizettem elő (az is Digi volt), de előző lakótól én is "megörököltem" vagy 40-50 csatornát, és a kutya nem kérdezett vagy szólt semmit érte egyszer sem a 6 év alatt. Mondjuk HBO nekem nem volt köztük, te szerencsésebb vagy :)
2018. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!