Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Be lehet ilyen gyorsan költözn...

Be lehet ilyen gyorsan költözni albérletbe?

Figyelt kérdés

Most láttam egyet,már késő van telefonálni és holnap akarom felhívni a tulajt,hogy azonnal mennék,ha lehet.


Holnap felhívnám,ha ráér megnézném még holnap,ha jó megírnánk a papírt ,odaadnám a pénzt (készpénzes) és holnapután cuccolnék,hogy már ott aludnék.


Ilyen gyors lefolyása alatt be lehet költözni albérletbe vagy időigényes?


Sürgős amúgy.



2018. dec. 3. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Hívd most! Nem késő! Gyerünk, mert lemaradsz!
2018. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
S ne mondd, hogy sürgős neked! Az riasztja a bérbeadókat!
2018. dec. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked meg felel ahogy van,le kell papirozni mindent,és nem utólag majd . Aztán cuccolhatsz is .
2018. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, hogy kérdezték, hogy mikor költöznék, leejtettem a hátizsákomat és mosolyogtam :) Aznap már ott aludtam. Óvatosan jelezheted, hogy sürgős, hogy úgy készüljenek, de azért ne szorítsd őket sarokba.
2018. dec. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És,ha úgymondom,hogy ezen a héten?
2018. dec. 3. 23:03
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ha lazán megkérdezed, "ezen a héten már be is lehet költözni? El tudjuk addig intézni a papírokat?" De ne mondd, hogy neked sürgős, már holnap ott aludnál....
2018. dec. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, be lehet, ha mindent le tudtok papírozni addig.
2018. dec. 4. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden elő van készítve a lakáshoz, szerződés, kulcs, stb., és azonnal tudja mutatni a tulajdonos, akkor csak egy időigényes momentum van, ami a költözés feltétele szokott lenni, ez a közjegyzői kiköltöző nyilatkozat. Most, év végén van, ahol nem is tud már idénre fogadni a közjegyző, ez lehet akadály.


De van, hogy a tulaj vidéken vagy külföldön van, és nem tudja azonnal mutatni például.

2018. dec. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már rég hirdetek januárra, ezen a héten szeretném lepapírozni, januári a költözés. 8-as voltam.

És azért a legtöbb lakás, még ha van közte bútorozott, gépesített is, nem kulcsrakész, kell bele vásárolnia vagy szállíttatnia a bérlőnek. Ezt meg csak te tudod, mennyi idő összeszervezned.

2018. dec. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%
És költözés után valamikor le akarsz lépni idő előtt vagy ki akarod adni titokban másnak? Vagy? Mert ez a sok albérletes kérdés egymás után tőled jött!
2018. dec. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!