Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Adnának nekem így albérletet...

Adnának nekem így albérletet Angliába?

Figyelt kérdés
Azt mondta a kint élő barátom, külön álló háztartást, tehát ha nem egy szobát veszek ki, csak akkor adnak, ha van fix munkahelyem. Na most nekem az lenne a tervem hogy náluk lakók a 3. Havi fizetésem végéig, és utána egy másik városba szeretnék költözni ahol egy egész lakást szeretnék kivenni. Oda jönne utánam a menyasszonyom. Csak abban a városban nem lenne még munkahelyem, és nem tudom így kiadnának-e nekem egy egész lakást, vagy csak szobában reménykedhetek. Olyan 1500 fontot keresnék havonta mielőtt átrepülnék ezt tudnám leigazolni, és olyan olcsóbb 800 font körüli kis lakásokat keresnék.
2018. dec. 14. 11:28
 1/4 A kérdező kommentje:

Szóval csak 3 hónapnyi munkaviszonyt tudnék igazolni, az is másik városba szólóan, új helyen még munka nélkül lennék.

Helyesírásért bocs, autokorrekt atiavitott dolgokat, meg gyorsan pötyögtem telon

2018. dec. 14. 11:30
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű.

Egyrészt az új helyre költözéskor nem is lenne munkahelyed, hiába volt előtte pár hétig, hónapig, amikor credit checket csinálnak, nem fogsz tudni felmutatni semmit, nem hogy egy minimum 3 vagy 6 hónapos munkaviszonyt.

Szerintem vegyél ki egy szobát először, menjen utánad a barátnőd, helyezkedjen el ő is, és akkor lesz pénzetek depositot fizetni, lesz mind a kettőtöknek munkaviszonya, sokkal könnyebb lesz kivenni valamit így, mint csak úgy a nagy semmire. Max. 6 hónapot kellene kibírni így.

Vagyis én így csinálnám, van 6 év angliai élet a hátam mögött.

Persze lehet szerencséd.

2018. dec. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, valószínűleg ez lesz, feltéve ha belevágunk. Egyelőre angol tanulás van csak folyamatban
2018. dec. 14. 14:13
 4/4 anonim ***** válasza:

biztos, hogy ez így nem fog menni.

nekünk anno hat hónapot előre be kellett fizetni az egész lakás bérléséhez, mert kevesebb, mint két éve laktunk kint. sőt, én már túl voltam a két éven, de a tesóm és a barátnője nem, három embernek se adtak ki így egy egész lakást, csak hathavi előleggel.

2018. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!