Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ismeretlen/ismeretlenekkel...

Ismeretlen/ismeretlenekkel együtt mennyire racionális, életszerű egy albérletben élni?

Figyelt kérdés
Szeretnék Pestre menni egyetemre, de ott nincs senkim, nem ismerek senkit se, drágák ugye az albérletek ezért nem engedhetem meg magamnak, hogy egyedül béreljek ki egy lakást. Mennyire rizikós vad idegenekkel együtt albérletbe költözni?
2018. dec. 16. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Rajtad kívül több ezren laknak együtt idenekkel.

Akik pár nap múlva nem lesznek 👽 k....

2018. dec. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Ha koleszba mész, ott is idegenekkel vagy együtt, ráadásul még közös szobában is.

Azt nem tudom, hogy mit értesz rizikó alatt?

Megölni, megerőszakolni nagy valószínűséggel nem fognak, maximum ha nem azonos az életritmusotok az lehet zavaró, vagy ha valaki extra rendetlen, nyüzsgős, zajos, vagy nem fizeti a részét.

Én tudok közösségben élni, mert kevés dolog zavar és senkibe nem mászom bele. Úgy tekintem, hogy egy hotelben sem érdekel, hogy ki lakik a szomszéd szobában, nem ott akarok életre szóló barátságokat kötni.

2018. dec. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Rizikósnak nem rizikós, szimplán csak szar.


Eltérő életritmus, feljön a barát, barátnő, családtag aki neked senkid. Vagy nekem lakótársam felmondott munkahelyén és 2 hónapja otthon van. Nem tudom mit csinál, de a villanyszámlánk kétszer-két és félszer magasabb lett azóta. Aminek én érthető módon nem annyira örülök.


Persze 18-20 évesen még más. Én már lassan 30 felett vagyok így egyre inkább vágyom az egyedüllétre, párra.

2018. dec. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

18 éves korom óta másokkal lakok albérletbe, rengeteget tudnék mondani. 90%-a negatívum. Ilyenkor az emberek sokkal türelmetlenebbek a másikkal szemben, hiszen saját lakhelyedről van szó. Laktam én mindenféle emberrel, tömegszállástól kezdve partyhazakig, de amikor egy extrakényes sznobbal kerültem össze az sem volt jobb. Embereken fog múlni, hogy kikkel kerülsz össze...

De voltak jó élményeim is, amit annak köszönhetek, hogy másokkal kellett élnem!

Lényeg, hogy van akiknek egyszerűen nem jön be ez az életstilus, ha taszitanak az emberek, és érzékeny vagy nagyon a környezetedre, akkor ne sajnáld a pénzt saját albérletre.

2018. dec. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vadidegennekel azért nem az igazi, ki tudja, mi a háttere, nem-e egy hónapja jött a sittről, nincs-e mentális betegsége. Rengeteg alkalmazkodást kíván. Próbálj inkább ismerősökkel társulni.
2018. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!