Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Zajos takarítónő ellen mit...

RedVanillia kérdése:

Zajos takarítónő ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen elegem van a takarítónőbol, nem rendszeresen végzi a munkáját ami nem is baj mert ha végzi már 8 óra előtt fel kell ra az ember. Néha mocskos az épület azis zavaró tud lenni, A város legjobb környéken van ez a háztömb igazából lakások és irodák vannak a tömbe ,közjegyző,ügyvéd sőt meg egy bolt is a földszinten. (Parizsiudvar) De a takarító huzza magautan dobálja a felmosot vödröt telefonról nyomja maganak a zenét... 31 hetes terhesen nem a legjobb erre kelni és majd ha meglesz a baba akkor se lesz kellemes semmien szempontból. A kutya se tudja megturni a hangzavarokat amit ki ad takarítás közben. Én ezért nem szeretnek fizetni , megtagadhatom e a kozoskoltseg azon részét ami a takarítás minőségért felel amíg fent áll ez az állapot? A foberlovel vagy a kozoskepviselovel érdemes erről beszélnem? Nem akarom hogy ki rugjak csak hogy ne hangoskodjon mert nagyon kellemetlen amikor heti 7 bolt 3 x úgy dönt hogy takarit...

2018. dec. 27. 07:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

nem tagadhatod meg, vagyis ha kevesebb kozos koltseget fizetsz, csak sajat magadnak csinalod az adossagot

annyit tehetsz, hogy jelzed a problemat a kozos kepviselonel

2018. dec. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Rúgasd ki a takarítónőt, és végezd te a munkáját, szép csendben.
2018. dec. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

"A kutya se tudja megturni a hangzavarokat"


Tehát az ugató kutyád mellé, lesz hamarosan egy ordító/bömbölő kisgyerek is a lakásban.

És még te panaszkodsz a takarítónőre, hogy hangosan törölget?!

Megáll az ész.

2018. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Talán a takarítóval beszélj! Mi van, vele nem mersz?! Eszem megáll, hogy minden semmiségért a tulajt, vagy a közös képviselőt zaklatják! Van szád??? Akkor szólj annak aki zavar!
2018. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Estádio de Felchút ***** válasza:
75%

Ne bántsátok a kérdezőt!

A terhes nőknek gyakran elmegy az eszük. Hormonok. Majd kinövi.

2018. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#1.kommentelő.. hivatalosan mint nem lakas tulajdonos megtagathatom az egész kozoskoltseg fizetest. Hivatalosan az a lakástulajdonosok dolga lehet utánna nézni. De nem az összeg és a fizetés a gond gondolom érzékelhető.
2018. dec. 28. 00:00
 7/13 A kérdező kommentje:

#3.kommentelő "ugató kutyámmelle" van nem ugató kutya?

ha tudtam volna akkor olyat vettem volna. Egyébként az én ugató kutyám és a síró gyerekem senkit se fog zavarni. Mivel a Bal szárnyba a 3.on miénk az egész emelet. Szóval nem kell aggódnod feleslegesen..

2018. dec. 28. 00:02
 8/13 A kérdező kommentje:
#4.kommentelő. Jeleztem már a hölgynek a gondot. Egyébként havi 400 ezerért elvárom hogy tudjak addig aludni amíg akarok. Te is elvárnád..
2018. dec. 28. 00:05
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

:))))


Én meg a Meghan Markle vagyok, csak jól írok magyarul.

2018. dec. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

" hivatalosan mint nem lakas tulajdonos megtagathatom az egész kozoskoltseg fizetest."


Mi a franc! Már a nyúl viszi a vadászpuskát! Figyelj burzsuj aranyom, ha a szerződésben az szerepel, te mint BÉRLŐ fizeted a közös költséget, akkor ne ugrálj a tulaj előtt, mert nem fogja fizetni helyetted, ellenben közel a híd alatt dekkolhatsz ebestül, ivadékostul.

2018. dec. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!