Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan keressek lakótársat?...

Hogyan keressek lakótársat? Ilyenkor nekem kell feltételek szabni vagy ez hogy működik? Előnye hátránya? 20/L

Figyelt kérdés

Albérletbe tervezek menni... az hogy fiu vagy lány nekem mind1 csak normális legyen fizető képes stb...Mire figyeljek? Hol hirdessem?

És egy ilyen hirdetést hogy "illik" meg fogalmazni?


elnézést a sok kérdésért zöldfülű vagyok ezen a téren...😀

Helyileg Miskolcon akarok albit ez nem tudom mennyire számít...



2019. jan. 1. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán a tulajjal kéne először beszélni, akié a lakás. Vagy tévednék???
2019. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elvileg meg van a lakás (ismerősé) de még nem fix... viszont akkor se akarok egyedül lakni és 90% lakás hirdetésnél oda van írva hogy 2 személynek, 3 személynek stb. A bérleti díj nem változik attól hogy ketten megyünk, több tulajdonossal is beszéltem erről hogy nem egyedül akarok menni hanem lakótárssal és nem emelkedik a bérleti díj csupán a rezsi feleződik de az is kettőnk között van. Volt aki felajánlotta hogy segít keresni de nem akarom máson keresztül először szeretném megismerni azt akivel gyakorlatilag együtt fogok élni...
2019. jan. 1. 22:43
 3/4 anonim válasza:
100%
Adj fel hirdetést olyan oldalakon esetleg, mint az alberlet-szobatars egy pár levélváltás után kiderül ki szimpi, bár lehet kockázata.
2019. jan. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerősön keresztül szerintem jobb lenne. Hiszen egyfajta bizalom már megvan és a barátaid sem akarnak szegényben maradni a haverja miatt.
2019. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!