Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérlet miért csak dolgozó...

Albérlet miért csak dolgozó nőnek/diáklánynak kiadó?

Figyelt kérdés
Egy férfi nem tud albérletbe menni,mert mindenhova nőket keresnek.
2019. jan. 13. 11:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Mert ált. a nők tisztábbak, és sűrűbben takarítanak.


ÁLTALÁBAN!


De én laktam putris nőkkel is, és patyolat tiszta férfival is.


Egy rendes albérlő megválogatja az albérlőket, nem csak így kijelenti az elején. Mert pl. sokan azt hiszik, hogy egy fiatal lány nem akar együtt lakni pasival, közben meg lehet hogy abszolút nem zavarná

2019. jan. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom nem kell nagy inteligencia ahozz hogy tisztán tartsd a lakást,most ha nő ha férfi vagy.
2019. jan. 13. 12:04
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Ezek prekoncepciók. És léteznek. Akár tetszik, akár nem. Akár van mögöttük valóság, akár nincs. Nem ismernek téged. Nem is akarnak megismerni téged. Nekik pénz kell az albérletért, és minél kevesebbet kelljen vele foglalkozni.


Ezért azt hiszik, hogy a nők rendesebbek - mert otthon anyu takarított, apu csak sört ivott a kanapén.

Azt hiszik, hogy aki dolgozik, annak van pénze és kevesebb időt fog otthon tölteni, tehát kevésbé lakja le a lakást.


Na vitatkozz ezekkel az érvekkel nyugodtan, de akkor sem fogja kiadni egy nem dolgozó / diák pasinak az albérletét.


És ebben nem én vagyok a hibás, hiába pontozol le, nem fognak ezek az emberek megváltozni. Láttak már karón varjút és tudják, hogy milyen egy "átlagos" fiú albi.


Megoldás: csajozz be és költözz hozzá / tanulj keményen és lesz kolid tanulmányi alapon / dolgozz suli mellett / keress albérletet másokkal / add le az igényeidet és költözz egy szobába több emberrel / térdelj egy pap elé és ad neked szállást ... stb.

2019. jan. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%
Albérlet nem arról szól, hogy jó fejek az emberek és adnak neked szállást. Arról szól, hogy más kárán minél több nyereséget szerezzenek. :)
2019. jan. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"Nekik pénz kell az albérletért"


Ezek szerint nem csak pénz,mert akkor az bárkitől elfogadnák.

2019. jan. 13. 12:29
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Nekik pénz kell az albérletért, és minél kevesebbet kelljen vele foglalkozni.


A második rész is fontos.

2019. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk lehet, hogy az összetett mondatok még nem mennek...
2019. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Látom hülye vagy,a pénzt nem mindegy ki adja?
2019. jan. 13. 12:54
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem az anyád vagyok, velem te így ne beszélj!
2019. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtam: nem fogod megérteni, mert te vitatkozni akarsz és nem informálódni.
2019. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!