Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérlet Neked Lakj Okosan -...

Albérlet Neked Lakj Okosan - valakinek van tapasztalata velük?

Figyelt kérdés
Elég kecsegtetőnek tűnnek, de a Facebook oldaluk gyéren lájkolt.
2019. jan. 14. 14:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Nekem lett közben, messzire elkerülendő.
2019. jan. 16. 21:21
 2/5 anonim válasza:
Leírnád kérlek, hogy mi volt velük a probléma?
2019. máj. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Engem is érdekelne, hogy mik a visszajelzések velük kapcsolatban. Őszintén szólva irreálisan olcsón hirdetnek, képek amiket felraknak csak illusztrációk..erősen átverés szaga van az egésznek.
2019. júl. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs, csak most néztem vissza: teljesen felesleges, mert a máshol is látható ingatlanokat küldik el. Pl. más (ingyenes) honlapokon be lehet állítani a szűrőt, ami alapján keresunk, és nem kell megvárni az estét, hogy küldjek. Aztán pl. kaptam teljesen szétesett táblázatokat, nagyon lassan reagáltak a reklamációra ill. azzal, hogy szabadságon volt. Ami ilyen esetben nem lehet indok. Röviden: semmi értelme.
2019. aug. 6. 19:09
 5/5 anonim válasza:

Én odáig jutottam, hogy 2 számot megpróbáltam felhívni tőlük, a reakciójuk után kezdtem el nyomozgatni:

1. fel se vették

2. köszönés nélkül annyit mond "hívjon vissza 5 perc múlva", semmi kérés vagy udvariaskodás hogy "tudna hívni esetleg 5 perc múlva?", ez az utasítgató bunkó modor elég taszító.


Bár nem minden kép illusztráció, de ha kulcsszavasan megpróbálsz rákeresni (utcanév, méret régió, etc.,.) az általuk hirdetett lakásokra (ingatlanbazar.hu az övék az fix), akkor azzal szembesülsz hogy másutt a lakás nem létezik. Ez finoman szólva is gyanús.


Megkérdeztem volna a telefont felvevő diszpécsert, hogy ugyan már miféle garanciát adnak, mert az, hogy naponta frissül(állításuk szerint), nem jelenti, hogy naponta friss és valós infók kerülnek bele. Enyhe nyelvi finomság.


De a fent leírtak okán el se jutottam eddig a kérdésig.

2019. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!