Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek költözzek, vagy...

Szerintetek költözzek, vagy maradjak? Sürgős választ várnék

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagy dilemmában vagyok. Jelenleg Pest déli részén lakom albérletben, egy házban. Saját szobám van és van még 5 lakótársam, illetve a tulajék is velünk laknak. 3 szintes ház, így lakunk összesen 8-an. Lassan 2 éve lakom itt. Volt egy srác akivel elég szoros barátságot kötöttem, de ő elköltözött. A többi lakótárssal nemiagzán jövök ki. Az egyik srác dogos volt (vagy még mindig), nincs foga sem, igénytelen, nem mos kezet WC után, lábszaga van stb.... A fentebb említett srác, akivel jól kijöttem szeptemberben költözött el. Azóta eléggé magányosnak érzem magam. Úgy volt, hogy a drogos srác, aki amúgy a barátnőjével bérli az egyik szobát, végre szakít és elmegy. Ehhez képest most még egy haverját is ideköltöztette, az egyik újonnan kialakított szobába. Szerintem kirobbanthatatlan lesz innen.... Én már ott tartok, hogy irritál az is, ha meglátom. Amikor hazajövök, bezárkózom a szobába.... Szóval magányos vagyok.... Max a tulaj feleségével szoktam beszélgetni. Őt csípem... Igazából olyan helyre költöznék szívesen, ahol velem egykorú 30 +- korú fiatalok vannak. Megvan mindenkinek a privát szférája, de vannak közös beszélgetések, akár közös kinti programok.....

Néztem tegnap egy helyet Budaörsön... Tök jó hely, szép ház. Igaz picivel kisebb szoba, de sokkal tisztább... Szimpatikusak voltak a tulajék is. Ott egy család lakik. Anya, apa, és egy 12 éves fiú. Szóval velem egykorú lakótársam, akivel haverkodhatnék, nem lenne ott sem... A szoba olcsóbb lenne 5 ezerrel, viszont 2 év múlva eladják a házat. Az a hely pedig, ahol most lakom, biztosabb. Nem fogják eladni.... A budaörsi helyre délig kell visszajeleznem.... Szép hely, de magányos lennék ott is, és csak max 2 évig lehetnék ott, viszont megszabadulnék a drogos lakótársamtól.. Mit tennétek a helyemben? Nagy dilemmában vagyok most.... amúgy 30 éves pasi vagyok...



2019. febr. 7. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

30 évesen legalább komplett lakást bérelj.

Egyébként egy percig nem lennék egy fedél alatt drogosokkal.

2019. febr. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem havi nettó 200 ból nem telne egy egész lakást bérelni és nem is szeretnék.... Nem szeretek egyedül lakni..... Akkor sem bérelnék önálló lakást, ha anyagilag megengedhetném magamnak. Amíg párom nem lesz, addig velem egykorúakkal laknék inkább, akikkel lehet haverkodni is.... Minden ember más és más, én ilyen vagyok...
2019. febr. 7. 08:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyors választ? Költözz! 2 év alatt akármi lehet, társaságot is találhatsz házon kívül.
2019. febr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Költözz. Két év hosszú idő addig kereshetsz olyat,ami minden szempontból megfelel.
2019. febr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj a drogtanyáról!
2019. febr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is költözz!
2019. febr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utálsz hazamenni, bezárkózol, magányos vagy. Költözz!!!
2019. febr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is költözz.

A szülők sokkal idősebbek nálad?

2019. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!