Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Albérlet

A kérdés

Budapesten engedik a tulajok általában, hogy egy kiadó szobába párok költözzenek? Nem tudnánk fizetni egy egész garzont.

febr. 11. 17:07  Privát üzenet  

A válaszok

Ha nincs beírva a hirdetésbe, hogy csak ennek, vagy csak annak, akkor miért ne költözhetne?

A bérleti díj lehet, hogy a másik lakótársnak 40, nektek meg 60, de még az sem biztos. Én nem emeltem bért, amikor beköltözött a bérlőm barátnője. A rezsit meg úgyis per/főre fizetitek.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 11. 17:29 Privát üzenet
7 m2-re nyilván nem, de nagyszobákat hirdetnek direkt 2 főnek. Én is laktam párral, úgy hirdettük, hogy 1-2 főnek kiadó, fix ár +/2/3 rezsi.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 11. 19:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Budapesten mennyibe kerülnek most a legolcsóbb kiadó szobák rezsivel? Mi történik ha nem hónap elsején költözöm be? Olyankor is az egész első hónapot fizetni kell?
Megírtam egy könyvet, bár csupán 14 éves vagyok, de szeretném elküldeni egy kiadónak. Szerintetek jó ötlet lenne? Egész jó munka lett, félek talán elveszik tőlem. A mai világban.
Ideiglenes lakcímre történő bejelentkezéshez kell a lakást kiadó személy hozzájárulása, aláírása? Valaki megtenné, hogy elmeséli, hogy megy ez az egész?
Olyan kiadó helységeket keresnénk ahol lehetne tánctanfolyamot indítani Budapest egész területén Tükör előny de ha nincs az se baj Tudtok esetleg erre ötletet hol lehetne ilyen?
Könyvfordító szeretnék lenni. Hogy működik ez? Levelet kell írnom egy kiadónak? Valaki le tudná írni az egész folyamatot az elejéről?
Melyik a legjobb oldal lakáskereséshez, az egész ország területén?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések az Albérlet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!