Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen kaposváron élni? Sok a...

Milyen kaposváron élni? Sok a fiatal? (25F) Budapestről költöznék csöndesebb emberségesebb környezetbe.

Figyelt kérdés

2019. febr. 15. 18:01
 1/10 mi a fene ***** válasza:
Nem tudom mi oka van a költözésnek, de ha a gyökereid Pesten vannak, csak úgy nem mennék Kaposvárra.Közelebb is lehet csendes kisvárost találni.
2019. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Emberséges környezet? Kerestél már te állást K.váron?
2019. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha szereted a kihívást gyere :D , de meg fogod bánni. :( én is hamarosan megyek innét.
2019. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs rá szükségem mert interneten keresztül dolgozom.
2019. febr. 25. 13:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor bárhová megetsz, az frankó, csak itt elég nyomasztó ám élni. Tipp: cser,donner,kaposszentjakabot kerüld, van, hogy rendőr sem megy. Van egy szabaduló bulis videó, cser az kb olyan és az még nem annyira veszélyes mint a többi, legjobb az északnyugati vagy a kisgát, kecelhegyen van egy önkormányzati lakótelep, necces kicsit, de azon kívül jó. Ha nyugalomra vágysz Nagyatádot nézd, konkrétan munka nincs, az emberek viszont jó arcok és nincs sok retek.
2019. febr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jaaa, Nagyatádon nincs sok fiatal. Kaposváron, háát relatív, sok a fiatal, de a szutyi fajta.
2019. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom egyáltalán hol jó ebben az országban. Most Budapesten vagyok ami sokak álma lehet, de ennyi nagyképű parasztot, meg lelketlen önző zombit egyszerűen sehol sem találsz. Ha meg azt mondom, hogy valami normális társaságot keresek, megnézem a legjobb bulikat, esetleg egyetem, szalagavatók ott meg olyan érzésem van hogy vagy mindenki ilyen aberrált, vagy kinéznek és még éreztetik is velem, hogy nem vagyok odavaló.

Veszprémben a Pannon egyetem eseményeire jártam egy ideig, ott sosem éreztem ezt, hogy kinéznének pl.

2019. febr. 25. 15:22
 8/10 A kérdező kommentje:

Igazából társkeresési problémáim is vannak. Látom, hogy rengeteg a szép lány, itt Budapesten főleg, jönnek-mennek, de valahogy az én lassú, békés életvitelemmel nem tudok hozzájuk felzárkózni, pedig néha megnéznek az utcán, meg látom, hogy néznek meg összekuncognak mögöttem ha pl két lány megy.

De most itt Bpen mit kezdjek velük? Nem buli.

Vidéken meg örülnek, ha van valaki aki nem kidolgozza a belét, hanem van ideje az emberekkel foglalkozni én meg pont ilyen vagyok.

2019. febr. 25. 15:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem Veszprémbe mennél? Amúgy ha vidékre költözöl azért számolj azzal is hogy sok mindenből gyengébb minőséget kapsz (orvosi ellátás, élelmiszerek stb.) És a "minőségibb" csajok jó része is már elköltözött a fő- vagy valamilyen nagyvárosba.
2019. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nehogy azt hidd, hogy pl az élelmiszer gyengébb minőségű. Sokkal olcsóbb és jobb minőségű kaját kapok vidéken pl Veszprémben egy vendéglőben, mint Budapesten bármelyik sarki étteremben. De a nagyvárosi közértekben is gyakran drága és már a lejárat szélén van a kaja, a gyümölcsből meg pl mandarin, narancs, pesten biztosan a keserű magosat kapni, amíg vidéken a piacon még van esély a jóra.
2019. febr. 27. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!