Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tényleg mindenkinek ennyire...

Tényleg mindenkinek ennyire jól megy, hogy nem akar Budapesten, a belvárosban ingyen lakni? Tényleg a Máltaiakhoz vagy a Baptistákhoz kell mennem, hátha ők tudnak valakit, aki megbecsülne egy ilyen lehetőséget?

Figyelt kérdés
Vagy megint csak felettem szaladt el az idő és pár évvel a múltban élek a felgyorsult világban, ahol már az összes ember - akárcsak Magyarország - jobban teljesít és mellényzsebből kifizet 150 ezreket egy albérletre és nem szorul rá holmi könyöradományra? Vagy tényleg nem vágom.

2019. febr. 21. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Iszogattál, vagy alapból ilyen vagy?
2019. febr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Én egyszerre több helyen is lakom ott ingyen.
2019. febr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sincs ingyen. Mi az ára az ingyenes belvárosi otthonnak? Kivel kell együtt lakni? Kinek a seggét kell naponta háromszor kitörölni? Én nem is hallottam az ingyenes lakhatásról a belvárosban.
2019. febr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Engem is küldött már el a francba gorombán a Műhely Alapítvány, amikor önkéntes munkát akartam náluk végezni, épp csak nem vertek meg, és kikérték maguknak, hogy ingyen munkát ajánlottam fel.

Korábban nekik adtam az adó 1%-omat, de azóta nem.

2019. febr. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Matolcsy óta mindenki tudja, hogy "ingyen-ebéd nincs". :-)

És az is örök igazság, hogy mindig az ingyen dolgok a legdrágábbak. Mindig csak a hülyék szokták elhinni, hogy valamihez ingyen lehet hozzájutni (autó, Iphone, stb,)

2019. febr. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Feltárnád előttünk a kondiciókat?

Mekkora lakás?

Kerület?

Rezsi?

+ mi az átb@$zás?

Most tudok neked családot bejelentett munkahelyű dolgos faszival

2019. febr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Nekem is szükségem volna rá.

Van portfóliója a lakásnak a neten?

Küldheted a linkjét privátban.

2019. febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Családnak nem jó, csak egy főnek vagy olyan párnak, ahol nincs gyerek és nincs sok cucca a nőnek sem, mert egy szobás és kicsi. A trükk annyi benne, hogy vannak időszakok, amikor ott kell lenni (csomagátvétel, közművektől jövő emberek beengedése és a mellette lévő lakásba a munkások beengedése).


Meg környezetére igényes legyen az ember, akit nem esz meg a kosz és nem dohányzik például bent.


Azóta már találtam (éreztem, hogy csak ki kell írni), csak annyira mindenki mondja, hogy Budapesten milyen nagyon drága minden, eközben ilyen feltételekkel már senki nem akart jönni. Akkor annyira mégse nagy a krízis, csak a szokásos magyar panaszkodásról van szó.

2019. febr. 22. 17:29
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Hát kérdés, mennyire kell ott lenni, mert ugye dolga is van az embernek, pl. megkeresni a rezsi árát.:)

Nekem tárolni kellene pár nm, de ha lehet tudni a fix időpontokat, szívesen odamegyek addig, ha heti pár alkalomról van szó.

2019. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
12%

Mégis miféle ingyen lakhatásról beszélsz? Mert Bp-en a garzonok 100-120-tól kezdődnek.

Nem tudom hol élsz, ha neked ez az ingyen kategória. Ez is mutatja, mennyire tájékozatlan és buta is vagy.

2019. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!