Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Rentingon mennyi idő alatt...

Rentingon mennyi idő alatt lehet lakotarsat talalni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 6. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:

En most kerestem rajta lakotarsat,de amikor erkezett egy erdeklodes ,akkor halogatta az illeto a szoba szemelyes megtekinteset. (Pedig jo helyen van a szoba). Utana meg nem akarta lathatova tenni a telszamat,h fel tudjuk hivni. Aztan mas elerhetoseget eroszakolt ki.

Kiirtam nyilvanosan,h egy honap a kaucio,erre megkerdzte,h hany honap,mert o ketto havi kauciot nem tud kifizetni. Erre mar nem engedett valaszolni a rendszer,meft letiltott.


Igy azt tudom mondani,hogy ez egy csalas.

Ha igazi berlo lett volna,a telszamat lathatora kapcsolta volna a keresemre. Mivel a keresesi felteteleinek pont megfelelt a szoba es meg jo aron is van.

2021. febr. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1/1 Érdekes amit írsz, a Rentigóval nekem már az gyanús volt, hogy az áraikat nem fedik fel. Konkrétan nem látni sehol mit kell fizetni, nincs egy árlista. Valami nem kerek.

A lényeg itt van: [link]

2022. febr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!