Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A jövőben kb 5 év múlva...

A jövőben kb 5 év múlva elérheti az albérletárak a Londonhoz hasonló életminőséget?

Figyelt kérdés

Arra értem, hogy úgy ,ahogy odakint a vidékről felvándoroltak 5-6-an fognak bérelni egy 50m2-es panelt, vagy még kisebb garzonban fognak lakni.


Nézegettem az albérletárakat, a VIII. kerületben egy 30 m2-es jó állapotú erkélyes lakás már 120 ezer HUF+közös költség+rezsi. A lakásárak, házárakról jobb nem is beszélni.


2019. márc. 12. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell annyi ember Pestre. Majd mennek más városba, ahol a fizu közel annyi, az albérlet viszont lényegesen olcsóbb. Vagy ha mindenképpen Budapest, akkor majd ingáznak. Nem hiszem, hogy sokakat vonzana, hogy tömegszálláson lakjanak.
2019. márc. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Londonhoz hasonló életminőség? "


Bp külső kertvárosi részen lakom. Sokszor évekig be sem megyek a belvárosba, mert itt a szélén is minden megkapható.

Ha mégis átmegyek csak azt látom, hogy a Keletit pu.-tól végig a Rákóczi úton csak koszlott lepusztult üzletek vannak, és mindenhol mocsok, szemét és kutyasz@r.

Jó és tiszta levegő még nyomokban sem létezik.

Nem is értem azokat akiknek -drága pénzért- ez jelenti az "minőségi életet".

2019. márc. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
*Kifelejtettem az összepisált sarkokat és kapualjakat, meg a terjengő csípős hugyszagot.
2019. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én megyeszékhelyen vagyok, az egyetemisták már 2-3-an laknak egy szobát. Így tudják kifizetni sajnos.

Nem egészséges ennyire egymás hegyén - hátán élni, főleg felnőtt embereknél, pároknàl.

De szerintem jól látod a jövőt, lassan az is álom, hogy 2 dolgozó fiatal fent tudjon tartani egyedül egyet.

2019. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is ezt látom, majd az lesz két fiatal pár egy 54m2-es panelban, és alig élnek meg.
2019. márc. 19. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!