Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogy mondjam el a lakótársamna...

Hogy mondjam el a lakótársamnak, hogy zavar, amit csinál?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, nem vagyok prűd, de szinte alig van rajta ruha, jó, ha egy alsónadrágot felerőszakol magára. Ez engem önmagában nem zavar, de amikor a barátnőm átjön, már tényleg kínos a dolog. Jogomban áll szót emelni ez ellen, vagy rá kéne hagynom?
2019. márc. 28. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Hát, egyszerűen mondd meg neki, hogy csak lakótársak vagytok, így azért egy rövidnadrág meg egy póló elvárás a közös helyiségekben.
2019. márc. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Ha lakótársad csak úgy ott lakna,akkor keményen szólhatnál érte .DE igy csak megkérheted,azt vagy hajlik a szóra ,vagy nem .
2019. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy jogodban áll szólni. Neki meg joga van azt csinálni, amit akar. De ha valamennyire is normális akkor abbahagyja.
2019. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem vele, hogy nyugodtan lehet úgy, ahogy akar, de ha itt a barátnőm a boxer a minimum.
2019. márc. 28. 20:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
lejjebb kell tekerni a fűtést
2019. márc. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor pucéron közlekedik, néha paskold meg a fenekét, és pajkosan nyalogasd a szád szélét. Ha nem meleg, tuti felöltözik. Ha meleg, akkor buktad, de szerezhetsz új tapasztalatot... :-)
2019. márc. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
79%
#6: azért ezzel óvatosan! Jobb nem kísérteni a sorsot, mert a kérdezőt lehet, még aznap este megrakják :D
2019. márc. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!