Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen környék a Kálvária tér...

Agent - N kérdése:

Milyen környék a Kálvária tér most 2019-ben?

Figyelt kérdés

Ide költöznék a barátnőmmel, csak nem sok jót olvastam róla, de azért olvastam olyat is hogy szépen fejlődő környék.

Olyan dolgokra vagyok kíváncsi:

-hogy mennyire biztonságos éjszaka közlekedni, akár egyedül egy 23 éves lánynak.

-érdemes parkolóhelyet bérelni, vagy lehet-e az utcán parkolni az autóval



#VIII. kerület #Józsefváros #Kálvária tér #kálvária-tér #milyenkörnyék
2019. ápr. 5. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Vannak bevállalós magyarok akik már oda is költöznek, biztos jobb valamivel mint 10-20 éve, de sem a kocsimat sem a barátnőmet nem hagynám ott egyedül.

Kínai, arab, néger, cigó és néhány bevállalós esetleg őslakos fehér is látható arra.

2019. ápr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jobb mint 10-20 éve, de én azért megpróbálnék jobb helyet keresni, pár éve még klasszikus gettó volt. Normálisabb autót utcán nem hagynék, barátnőmért elég erősen aggódnék ha este egyedül jönne haza.

gondolom az emelkedő ingatlanárak miatt sok kétesebb elem

eladta a lakását.

2019. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy egy fokkal jobb mint mondjuk 10-20 éve, de még mindig nagyon necces. Az egész Magdolna-negyed, Orczy tér környéke tele bennszülöttekkel, kétes alakokkal, súlyos pitbullsétáltató arcokkal, még nappal is elég nyomasztó, de éjszaka kifejezetten félelmetes. Egy lányismerősöm a Lujza utcában lakott évekig egy olyan kibelezett házban, amire még South Bronxban is elismerően csettintettek volna - sosem felejtem el, amikor éjszaka kocsival távoztunk tőle és kicsit elkavarodtunk a környező utcákban, csupa fenyegető pillantású kigyúrt alak, dizájnerdrogoktól fetrengő zombik, ököllel felénk hadonászó galerik, foghíjtelkeken égő szemeteskukák körül álldogáló alakok... egészen addig azt hittem, ilyen csak Amerikában van.


27/F

2019. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

27F és akkor szerencsére jött a reklám végre, igaz? :))


A környék szar. Nézzetek máshol lakást.

2019. ápr. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább csak egyre rosszabb Józsefváros is.

Kerüljétek el, jó messzire.

2019. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
az a baj, Józsefvárosnak azok a részei, amik élhetőbbek, biztonságosabbak - pl. Körúthoz közeli részek, Corvin-negyed, Palotanegyed - drágák már, mind saját lakás, mind albérlet szempontjából. Ahogy mész kijjebb, úgy lesz olcsóbb. A Kálváriánál ha kicsit közelebb tudnál költözni a körúthoz, jobban járnál.
2019. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!