Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért ilyen nehéz fiúnak...

Miért ilyen nehéz fiúnak albérletet találni?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és Budapesten nézelődöm szobák között. Érdekes dolgok vannak azért. 10-ből 9 hirdetés én ez áll:,Olcsó szoba kiadó kimondottan egyedülálló hölgynek.' A következőben:,szoba kiadó kizárólag hölgynek,extrákkal.' És még vagy 100 ilyen hirdetés. És én, aki felad sok oldalon egy teljesen normális, igényes hirdetést, hogy igényes, dolgozó, káros szenvedélyektől mentes fiú szobát keres, aki kB csak aludni járna oda mert reggel munka, délután edzés, én meg nem találok semmit. Plusz ajánlást is tudnék vinni, plusz kaució sem gond.:( Annyit kötöttem ki, hogy csak lánnyal költöznék össze, de nem azért mert perverz vagyok, hanem mert meleg vagyok és a lányok általában megértőbbek, plusz melegekkel nem is laknék együtt, mert régebben laktam együtt és az, hogy folyton bámultak meg minden az nekem sok volt, eleve monogám vagyok évek óta, nem szeretem az ilyet. Ennyi, semmi más extra kérés nincsen. Érdekes az is, hogy lányoknak nagyon olcsón adják ki a szobákat, kaució nélkül is, de fiúknál más a helyzet és azért valljuk be, arra nem foghatják a tulajok, hogy a lányok rendesebbek, mert ez nem mindig igaz. Csak elszomorító, hogy én mint egy normális vidéki srác, aki tényleg mindent megtenne egy kis szobáért, intelligens vagyok stb, semmit nem talál, hiába hirdet, hiába nézelődik. :/ Volt már más is így? Vagy van? Meg szerintem az is elszomorító, hogy ilyen tulajok vannak, sok lány meg bele megy ebbe, mert rá van szorulva a lakhatásra, valahol még együtt is kell élni ráadásul a tulajjal mert kiköti azt is. Érdekes ez a világ. Persze az ő dolguk, ő lakása, ő döntésük, csak furcsállom. Vagy lehet az a baj, hogy nem 100.000 Ft-ért szeretnék egy kis szobát bérelni, hanem max 40-50-ért,de igazából kis szobáért szerintem ennyi a reális. Vagy nem tudom.

2019. ápr. 14. 17:39
1 2
 1/12 anonim válasza:

Megértelek.

Nekem is nehéz volt albit találni. Aztán amint sikerült, egy prűd csávóval kerültem egy légtérben, aki azért is panaszkodott, ha a pólón levettem.

Melegként én is jobb szeretnék lányokkal lakni, de persze arra várhatok.

2019. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Adj fel te hírdetést, hogy szobát keresel.

Így nem neked kell futkároznod, hanem téged keresnek.

2019. ápr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: már mennyit feladtam. :/ Még csak 1 telefon visszajelzés sincsen.
2019. ápr. 14. 18:17
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Akkor keress hírdetésben BÉRLŐTÁRSAT, és közösen vegyetek ki egy lakást.

A Fosbúkon van egy rakás csoport.

2019. ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Lehetőleg a hirdetésbe ne írd bele, hogy meleg vagy!

Részben mert nem tartozik senkire, másrészt az emberek nagy része csak elméletben homofób, személyes megismerés után elfogadóbbak.

2019. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kovpet ***** válasza:
100%

"10-ből 9 hirdetés én ez áll:,Olcsó szoba kiadó kimondottan egyedülálló hölgynek.'"


Bocs, de te biztos, hogy ingatlanos helyen nézted ezeket? Nem valami szexpartnerközvetítőn?

Biztos van ilyen is, de elvétve 1-1, nem ilyen a többség.


Inkább az lehet, hogy áron alul akarsz bérelni. Úgy nehéz, ha nem rokonod vagy barátod adja ki neked.

2019. ápr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
76%

"Így nem neked kell futkároznod, hanem téged keresnek"


XD nap vicce XD

Amúgy a homoszexualitásnak mi köze a témához?

2019. ápr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bízz meg egy albérletis ingatlanost (bár szoba kiadással kevés foglalkozik). Neked semmibe nem kerül. Elmondod az elképzeléseidet és csak olyan szobákba visz el, ami érdekes lehet.


Tulajdonosként én is ingatlanossal kerestetek bérlőt.


Azok a hirdetések, amiket kiemeltél inkább burkolt munkaterületi hirdetésnek tűnnek kimondottan női szakmához:)


Egyébként én nem vettem észre, hogy lányoknak könnyebben kiadják. Ahol lányt keresnek egy szobába, többnyire azért van, mert lányok élnek a lakás többi részén. Bár saját tapasztalatból én is inkább lányoknak adom ki (én is a lakásban élek), mert rendszeretőbbek és tudnak takarítani, kevesebb vendég jár fel hozzájuk, nem akarnak mindenáron bratyizni, kevesebbet vannak otthon. Ha van pasijuk, inkább a srácnál vannak többet.

2019. ápr. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért nehéz, mert egy előítéletes meleg vagy.

Egy pasi kiadná nőnek is. Néha annyira lúzer, hogy igy keres sex kapcsolatot, de nem ez a jellemző. Csak a piaci ár alatti szobákra, amit te keresel.

Egy nő inkább nőnek adná ki, ha probléma van egyszerűbb fellépni egy 50kgos nővel szemben.

Ha nő bérel szobában ő is max nőt keres. Nem egy tesztoszteronhuszár pasit, aki ha bebaszik lehet agresszív.

Szóval a valóság az, hogy egy nő 4× könnyebben talál albérletet, mint egy pasi, te meg egy előítéletes meleg vagy...

2019. ápr. 19. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy mi az, hogy "felad hirdetést"? Budapesten egy átlagos albérletet-szobát percek alatt elkapkodnak, senki nem fog albérlők után kajtatni.


Az sem igaz hogy csak nőnek adnák ki őket.


Az tény, hogy nem segít, ha kikötöd, hogy csak lánnyal laknál férfiként. A lányok többsége nem szeret ellenkező neműekkel lakni, amit meg tudok érteni.


Az sem szerencsés, ha azonnal szexualitást és "melegséget" viszel az albérlet keresésbe. Nem társkereső.


Az sem szerencsés, ha kikötöd hogy "ennyi reális" egy szobáért. Mivel manapság annyit kérnek érte, amennyit nem szégyellnek.

2019. ápr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!