Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Gyomaendrőd Milyen ott elni?

Kovacs Fruzsi 27 kérdése:

Gyomaendrőd Milyen ott elni?

Figyelt kérdés
A szuleimmel szeretnenk koltozni egy nagyobb varosba, jelenleg egy kis faluban elunk (borsod megye) De itt munkalehetoseg nincs igy szeretnenk koltozni. Gyomaendrodot neztem ki, azert is mivel az apukam itt szuletett es elt,de mivel en meg nem jartam arra igy nem tudom hogy mik a lehetosegek, munka es lakas teren.

2019. máj. 4. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Békés megyében még kevesebb munkalehetőség van. Olyan helyre kell menni, ahol tényleg van, jól fizető munka. És előbb a munkát kell nézni, sőt megpàlyázni, utána koltözni.
2019. máj. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos csak ugy tudjuk megoldani ha koltozunk is, mivel, be jarni minden nap lehetetlen, onnan ahol most lakunk.
2019. máj. 28. 20:39
 3/3 anonim válasza:
Helyileg nagyon szép hely. Fiataloknak viszont nem igazán bulihely, munka szempontjából pedig jobb ha máris elfelejtitek. Békés megyében van a legkevedebb munka, és a fizetés is a legalján.
2020. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!