Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hol vehetnék ki olcsó Albérlet...

Hol vehetnék ki olcsó Albérletet Debrecenben? 18L

Figyelt kérdés
2019. máj. 9. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Kismacs, ott olcsó.
2019. máj. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
89%

Egyedül teljes lakást? Mennyi neked az olcsó? Mi most költözünk ki egy garzonból a belvárosban, 70+rezsiért adta ki a tulaj.

Egyébként nagyon nagy mázli kell, hogy jó áron fogd ki.

2019. máj. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

ha olcsó albérletet szeretnél, akkor javaslom, hogy szobát bérelj, de lehetőleg olyat, amibe az ágyon kívül más is elfér (én most egy ilyenbe vagyok). Nekem 25000 Ft havonta + rezsi, ami nyáron 6-8000 forint között szokott alakulni. szóval 33000 forintból megvan a lakhatásom :) ez szerintem azért elég korrekt. ha önálló albérletet szeretnél, akkor viszont 70ezer alatt nem igazán fogod megúszni. és azok elég lepukkantak. Mondanám hogy költözz oda mellénk, de így is kicsi a hely :D javaslom még a "albérlet debrecen - kiadó szoba lakás" facebook csoportot, ahol találsz sok hirdetést :) remélem segítettem

24F

2019. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Nem lesz egyszerű, sok a spekuláns, aki rabolni próbál az albérleten. Lassan már Dunántúllá válunk, olyanok leszünk, mint az osztrák határ menti települések. Gusztustalan.
2019. máj. 29. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!