Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kaptam munkát távolabb az...

Kaptam munkát távolabb az otthonomtól. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Bölcsész diplomám van, eddig alkalmi munkáim voltak csak és most a szakmában kaptam munkát

Garantált bérminimot adnak (brutto 195 ami netto 129) most ebből fizessek albérletet és még éljek is meg? Teljesen egyedül? Vagy maradjon apa motel továbbra is -.- ami persze kényelmes és alig vannak kiadásaim és vannak alkalmi munkáim na de.. 28/F vagyok lassan önállósódni kéne... És ezt magyarázom apámnak és öcsémnek is, hogy elmegyek munkás szállóra az 50 ezret elvisz havonta és marad 79 kajára meg bagó stb...


Legalább a benzin pénz heti hazajárásomat igazán fizethetnék 60 km kb lenne a lekhelyemtől a munka,

persze buszozhatok kétszer másfél órát oda, haza de akkor meg életem nem lenne :S tanácstalan vagyok teljesen...


Albi lenne a legjobb de nincs akihez be tudnék társulni..másik megyében van mellesleg Kaposváron lenne ez a lehetőség. De egyedül albit fizessek? vagy mi?


Milyen támogatásokra vagyok jogosult vagy mi a megoldás ilyen szituba?


Ti mit tennétek?



2019. máj. 16. 18:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Te vagy a bölcsész, mi adjunk neked tanácsot?
2019. máj. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
86%
Na ezért ne menjetek bölcsésznek!
2019. máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

"Ti mit tennétek?"

- elgondolkodnék, hogy mit rontottam el

- 28 évesen nem vagy öreg, elvégeznék egy piacképesebb szakot.

- letenném a bagót

2019. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Konkrétan nem életvezetési tanácsokra lettem volna kíváncsi amugy!


Másrészt viszont igen bölcsész vagyok és akkor nem kérhetek tanácsot vagy mi?? az ilyen büfé szakokat bárki elvégzi mellesleg és most láss csodát találtam vele melót is szakmában!


Ne fikázz, máskor görgess tovább és ennyi, komolyan néha azt hiszm egysek csk kötekedni járnak ide...


Konkrét választ még mindig nem kaptam a kérdéseimre...

2019. máj. 16. 19:36
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Diplomával garantált bérminimum... Nem szoktak körberöhögni a falusi kocsmában a kőművesek, akik most kilóra megvesznek téged? :-)
2019. máj. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Megsúgom, hogy minden közalkalmazott ezt kapja :)

Te lenézed most a közalkalmazottakat? gratulálok...

2019. máj. 16. 19:42
 7/21 A kérdező kommentje:
Falusi kocsmába kőművesekhez meg nem járok... igen sokan keresnek de mindet el is isszák az alkoholista formájukat. Írtózok tőlük én értelmiségi vagyok és értelmiségi körökben mozgok nem lepukkadt emberek társaságát keresem. Oké egy nap alatt megkeres mellesleg FEKETÉN a kőműves 25 ezret. ebből fizet Józsinak és társainak meg magának a kocsmába és hopp már csak pár ezer Ft marad betevőre :D
2019. máj. 16. 19:47
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
Akkor az én kőműves ismerősöm valamit nagyon jól csinál, mert nettó fél milliót is lazán megkeres.
2019. máj. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
Te bölcsész, ahogy érvelsz, ahogy kiforgatod az ember szavait, az páratlan! :-)
2019. máj. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Továbbra is köszönöm a sokat segítő kommenteket (ja nem.)


Félmilliót max külföldön vagy itthon feketén. nem nagyon hirdetném h mennyit keres a végén még valaki ráküldi a navot :)

2019. máj. 16. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!