Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Felpuposodott a laminált...

Felpuposodott a laminált padló, köteles vagyok kártérítésre?

Figyelt kérdés

2 éve élek már egy albérletben, és sajnos felpuposodott az idők során több helyen a laminált parketta. Általában figyeltem hogy kevés vízet használjak felmosáskor, de szerintem nem mindig voltam elég óvatos, viszont úgy emlékeztem hogy egy 5-10 perc alatt teljesen felszáradt parketta, még is kipuposodott. Leginkább csak akkor látszódik ha fény éri, ezért tünt fel most.


Kell ilyenkor kártérítést fizetni a főbérlőnek ? Ha igen mennyit?



2019. máj. 25. 13:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát amúgy a parketta már akkor sem volt jó amikor én beköltöztem 1-2 helyen karcos, a felpuposodott rész mellet 1 négyzetméterre pedig süppedős parketta, ezt már rögtön akkor is észre vettem amikor még elösször néztem meg a lakást.
2019. máj. 28. 19:16
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a konyhában van... Mondtam már a tulajnak, hogy hülyeség volt! Ő is tudja. Kifröccsen az olaj, leves, mosogató víz, ha takaritok az is. Már csomó helyen púpos mondjuk engem nem zavar De szerintem csak számlákkal igazolva fizess, nehogy atverjen.
2019. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!