Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Otthontérkép vélemények?

Otthontérkép vélemények?

Figyelt kérdés
Van tapasztalatotok az otthontérképről? eGész jó áron vannak meghirdetve az albérletek, de csak akkor kapsz elérhetőséget, ha befizetsz 8ezer forintot. Ez becsapás lehet?

2019. jún. 17. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ahol tőled kérnek pénzt, mind becsapás.

Normális ingatlanos a tulajjal szerződik, ő meg is fizeti a díjat (avagy megtekintés és szimpátia után megegyezik abban veled a tulaj, hogy osztozzatok meg rajta, a közjegyzői díjhoz hasonlóan... de ez azért nem jellemző).

Ahol pénzt kérnek a címekért, az fixen lehúzás, a tulajról és a bérlőről is pénzt húznak le, legjobb esetben. Rosszabb esetben kamu, netről begyűjtött címeket kapsz.

2019. jún. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Petra7502 válasza:
Én a BES applikációt használtam, teljesen ingyenes, próbáld ki te is, hátha neked is beválik :)
2019. jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
írtam levelet
2019. jún. 20. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!