Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Különköltözés albérletbe? SOS...

Különköltözés albérletbe? SOS segítségre szorulok.

Figyelt kérdés
Pár éve anyummal és nevelőapámmal élek albérletben, most lett meg a szakács szakvizsgám, 18 leszek augusztusba. Mostanában egyre több itthon a veszekedés nevelőapám miatt, rám van szállva. Anyum költözni akar elég messze (400 km), de én maradni akarok. Itt vannak a barátaim, a barátnőm, itt nőttem fel. Hogy tudnám neki ezt elmondani? Mennyire lenne nehéz "önállóskodni" ilyen korán? Fizetésem bruttó 300e Ft lenne (első hely amit néztünk, talán lesz több is..) de a környéken 100 ezer alatt nincs albérlet, erre még rámegy a rezsi is meg azért nem is akarok éhen halni. Fontos lenne a segítség. 17 F.
2019. jún. 25. 00:03
 1/6 anonim válasza:
100%
Próbálj meg a barátaiddal összeköltözni egy albérletbe. Így eloszthatnátok a bérleti díjat meg a rezsit egymás között.
2019. jún. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

itt kint kulfoldon a fiataloknak lakotarsuk van de meg az idosebb egyedulallo embereknek is van lakotarsuk.


Berelsz 2 szobast lakast egyik baratoddal es igy mar nem is olyan draga.

2019. jún. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyugalomra vágyok, nem szeretnék lakótársat. Hogy tudnám egyáltalán felvázolni ezt anyumnak?
2019. jún. 25. 09:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A nyugalomnak ára van. A 300 bruttó az 200 nettóba, vagyis albi+rezsi elvisz vagy 150et a maradék 50ből meg oldj meg mindent..

Vagy összeállsz valakivel és bérelsz egy szobát 100ból kijön, plusz marad marad ugyanennyi, ami az élethez pont elég, továbblépni belőle nem tudsz.

2019. jún. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem sok tulajdonos van aki ki fog adni egy lakást egy 18 eves fiatalnak. Én 19 voltam a mikor elkoltoztem, és csak szulõi beleegyezessel adtak ki nekem, Meg a baratnomnek, ha egyedul megyek oda eselytelen.

Mindenképp kelleni fog lakótárs. Elõször csak szobát bérelj, mindenki így kezdi. Sõt én most 27 vagyok, és csak szobát bérlek, igaz már Londonban, de én is épp úgy kezdtem mint te. Nem haltam éhen.

Anyukád Meg bele fog törõdni idõvel, ha elég határozott vagy.

2019. jún. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikeresen megbeszeltem vele, rosszabbra szamitottam, de teljes mertekben tamogatott a celjaimban. A megelhetesre leszek kivancsi, nem fogok ehen halni de azert figyelnem kell a koltekezesre..
2019. jún. 25. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!