Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Pécs mely részén érdemes...

Pécs mely részén érdemes olyan lakást venni, ami könnyen kiadható albérletbe?

Figyelt kérdés

2019. júl. 13. 15:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Tulajdonképpen most már mindenütt gyorsan kiadható.

Azelőtt a Meszes cigányos volt, de már szinte mind eladta a lakást és az árán vettek valami faluban nagy házat, meg egy öreg Mercedest.

Szóval nekem pont a Meszesen van 2 lakásom, mindkettő 80ezer/hó-ért kiadva.

Egyetemvárosban viszont diákokat is meg lehet célozni, de ott drágábbak a lakások és nekem pl. a diákok nem a kedvenceim, alkudoznak a szünidőn hogy ne kelljen fizetni vagy elmennek negyedév/félév után, nagy részük rendetlen, a környezetük piszkos mert anyuci otthon mindent megcsinált, mindennel ugráltatnak, mert - tisztelet a kivételnek - de egy mosógépet nem tudnak bekapcsolni.

2019. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nem ismerem Pécset, kimondottan albérlet kiadás céljából vennék ott lakást. Eredetileg épp az volt az elképzelésem, hogy diákoknak adnám ki, mert arra biztosan van kereslet, de ezek szerint jobban járok, ha nem az egyetem közelében veszek lakást.

2019. júl. 13. 16:13
 3/18 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, milyen méretűek az általad kiadott lakások?
2019. júl. 13. 16:13
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

1: Én nem értem, miért a bérbeadóhoz fordulnak ezzel, miért nem a családjukhoz? Ha saját lakásuk lenne, akkor az eladóhoz fordulnának?...

Mért nem irányítod őket el a szüleikhez?

2019. júl. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

#3

Az egyik 1,5 szobás negyvenvalahány m2, a másik 2 szobás 52 vagy 54 m2, nem is tudom pontosan.

A kisebbik 2 erkélyes, de ne valami szuper erkélyt képzelj el, hanem szinte csak kilépők.

2019. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

#4

Hát sajnos ez ezzel jár.:(

Rendszerint ez úgy kezdődik, hogy "Elromlott a mosógép!"

aztán kiderül, hogy nem jó gombot nyomkod.

2019. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, megint 1-es vagyok!

A példámat azért hoztam fel, hogy lásd, a régen legrosszabbnak tartott részen is ki lehet adni a lakást, de mégis inkább arra biztatnálak, hogyha az anyagi lehetőségeid engedik, minél közelebb a belvároshoz vásárolj ingatlant.

Annak ellenére, hogy Pécsett van tömegközlekedés, az emberek annyira el vannak kényelmesedve, hogy az esélyeidet növeled a pénzesebb réteg megcélozására egy belváros közeli ingatlannal.

2019. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2019. júl. 13. 21:32
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Sorrendben: Egyetemváros, Belváros, Uránváros, Kertváros, utána a nyugati részek és végső esetben a keleti.

A név szerint felsorolt városrészekből egy busszal elérhetők az egyetemek és nincs sok kisebbségi és sok a társasház.

2019. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

1# nekünk is van egy kiadó lakásunk, 4 szobás Miskolcon, de csak diákok vagy fiatalok laknak benne, max 30 éves korig. Jó, ha épp beesik egy 34-es, aki ránézésre, beszélgetés alapján ok, akkor marad. Eddig 1 lány 4 fiú vagy 4 fiú volt a felállás. VOlt 2 lány is, de az egyik lány 2 hónap után feladta... A lényeg, hogy ha többen laknak, ne lakjon együtt a 40-es elvált anyuka a fiatalokkal, akkor sem, ha: szeretem a fiatalokat, jól kijövök velük, ááá, én is fiatalos vok, az én gyerekeim is ilyen korúak, stb. stb.

Nem takarítónőnek jött volna az anyuka, mert a többiek elvannak a 3 napos kukával, de az "idősebb" koroszály már nem.

Szóval, nálunk a diák, fiatal felállás vált be.

2019. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!