Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nem találok arbérletett...

Nem találok arbérletett sehol, gyerekkel nem engednek még ügyvéd által írót papiral sem, hogy ha nem fizetem ki lakoltathatnak!?

Figyelt kérdés

Sehova nem engednek gyerekkel meg többet is ajánlottam mint amennyi lakbért mondtam de akkor se, könyörögtem és akkor se...

Mateszalkán vagy Nyíregyháza környékén szeretem volna... Mindent végig telefonáltam az egész arberletett, de semmi.


Szerintetek ha én egy faluban lakom, és a szomszédba egy város van ahová tartozók korhazilag iratokat ott szoktuk csináltatni minden..


Ha be mennénk az önkormányzathoz adni ki nekem lakást? Hogy nem ott van a lakcímen de oda tartozom kórhába fogorvoshoz munka ügyibe is stb..?



2019. júl. 19. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon javaslom, hogy szóban intézkedj minden ügyben, mert az írás az nagyon nem megy!


Önkormányzatot mindenképp próbáld meg! Illetve egyéb segítőszervezeteknél is érdeklődhetsz. Kismamáknak szokott lenni otthon, de gondolom oda nagyobb gyerkőccel már nem lehet menni :/

2019. júl. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

Közjegyző által kell hitelesíteni, úgy van biztosítva a tulaj. Sajnos ez van, ezerszer leirtuk, hogy senki ne vállaljon gyereket albérletbe.

Keress tovább, ha kell másik városban. Mivel mindenki feketén adná ki, így nem fogják nektek jó eséllyel.

Ha minden kötél szakad, akkor menjetek külföldre. A legtöbb nyugati országban gond nélkül találsz akár 3 gyerekkel is.

Az önkormányzati lakasokbol kevés van és akár több év, mire találsz, nem élném bele magam.

2019. júl. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

"Sajnos ez van, ezerszer leirtuk, hogy senki ne vállaljon gyereket albérletbe."


Megint egy hülye és értelmetlen megjegyzés! Honann tudod, hogy a kérdezö albérletbe vállalta a gyereket? Igen sok esetben a gyerek "saját" ingatlanban születik, csak utána elválnak és ettöl kezdve kénytelen albérletbe menni. (Akkor is, ha most nem az elsö albérletet keresi!)

Ez éppen olyan hülyeség, mint amikor azt írják ahozzád hasonlók, hogy csak akkor vállalj gyereket, ha biztos munkahelyed van - és amikor netán felmondanak, akkor meg te leszel a legjobban meglepödve, hogy olyan nincs, hogy "biztos"!

2019. júl. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

"Ha minden kötél szakad, akkor menjetek külföldre. A legtöbb nyugati országban gond nélkül találsz akár 3 gyerekkel is."


Persze, nyugaton lakást lehet bérelni gyerekekkel is, csak ehhez elöször munkahely meg megfelelö jövedelem kell. Az nem úgy van, ahogy sokan elképzelik, hogy elmennek külföldre ßes ott kapásból van minden, lakás, munka, sok pénz!

Külföldre menni még egyedül is csak úgy szabad(na), ha elöször is jól tudod az adott nyelvet, másrészt van munkahelyed, hivatalos munkaszerzödéssel, nem pedig úgy, hogy ha itt nem találsz albérletet, akkor ott mindent a feneked alá tesznek!

2019. júl. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

Akkor szüljön mindenki a semmibe, helyes.

Biztos munkahely nincs, de előre gondolkodó ember halmoz fel annyi tartalékot, hogy átvészelje azt az időt, amikor esetleg megszűnik a munkahelye.

Bár ez nem tudom hogy jön ide az albérlet és saját ház témához.

Magyarországon rohadtul nem adják ki neked gyerekkel, ez van, bármennyire is igazságtalan.. Pont ezért kéne előre gondolkodni.

Ha közösen vesz egy pár házat, akkor válás után el kell adni, elfelezni és abból boldogulni. Olyan nincs, hogy ketten veszik és az egyik félé maras

2019. júl. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván 4#,nem látom, hogy azt írtam volna, hogy minden ingyen lesz meg tök egyszerű. De hosszútávon ha dolgozol, akkor nem lesz gond a lakhatàssal, itthon viszont igen.
2019. júl. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen menj be az önk.-hoz, szerintem ők tudnak segíteni.

Kitartàst, és sok szerencsét kívànok!

2019. júl. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Tudod 80%-os, (nem kívànom!) adhat még az Élet neked is pofont...
2019. júl. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Alap intelligencia felett azért lehet találni. Gyanítom, hogy nem csak a gyerek a gond. (Már csak a kérdés megfogalmazási módjából adódóan.)
2019. júl. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

Ha mindenki csak saját tulajdonba szülne, akkor a mai fiatalok felének kb. nem is lehetne gyermeke.

De ezt a "saját tulajdonba szülünk csak" mantrát általában vagy férfiak mondják, akiknek a termékenysége kétszer olyan hosszú, mint a nőknek, vagy azok, akiknek a szülei lépten-nyomon segítettek. Én már 17 évesen dolgoztam, minden nyaram munkával telt, mégis eddig 2-3 négyzetméternyi lakáspénz jött össze 23 évesen. Budapesti viszonylatról beszélek, természetesen vidéki nagyvárosokban más a szám, kemény 4-6 négyzetméter. Pedig nagyon spúr vagyok, nincs olyan a környezetemben, aki nálam jobban megfogná a pénzt. Csak hát a szüleim nem tudtak milliókat adni és mikor egyetemre jártam, akkor is csak egy adott összeggel tudtak támogatni és akkor még szerencsésnek mondhatom magamat.

2019. júl. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!