Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van olyan cég, aki bérbeadó...

Van olyan cég, aki bérbeadó ingatlanok komplex ügyintézését, fenntartását végzi jutalékért?

Figyelt kérdés
Van egy ház Budapesten, amit nem akarok eladni ezért ki szeretném adni, viszont ekkora távolságból nem tudom felügyelni a dolgokat. Nem tudom, hogy van-e olyan cég, aki elintéz mindent, amire ilyenkor szükség van, a bérlővel való kapcsolattartáson keresztül a számlák befizetésén és az esetleges hibák kijavításán át, a kert karbantartásáig mindent? Tehát aki kézben tartja a dolgokat, megfelelő díjazás ellenében. A lényeg, hogy az ingatlan állapota ne romoljon le amiatt mert a bérlő esetleg nem akar foglalkozni vele, illetve hogy ellenőrizve legyen minden, illetve akinek probléma esetén a bérlő tud szólni.
2019. júl. 20. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
2019. júl. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, pont ilyenre gondoltam.
2019. júl. 20. 10:38
 3/3 xswerdy ***** válasza:
persze vannak ilyen cégek. A bérleti díj 10%-át szokták kérni a folyamatos üzemeltetésért, és plusz egy havi bérleti díjat bérlő cserekor. Nem kevés, de ha messze laksz, akkor célszerű igénybe venni.
2019. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!