Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fa ajtót, ami nem csak festésr...

Fa ajtót, ami nem csak festésre szorul, hogyan lehet felújítani?

Figyelt kérdés
A kiskutyám rongálta meg, a karmaival kiszedett belőle nem kevés faanyagot. Láthatóan nem lesz elég egy sima festés. Mit lehet tenni? Van valami anyag, ami kipótolná azt a pár centi hiányzó faanyagot? Vagy foglalkozik ezzel szakember? Esetleg meg tudom én is csinálni házilag? (Nem értek hozzá, nem csináltam még ilyesmit.) Állítólag nem feltétlen kell cserélni, sőt az drágább is, én meg eleve szeretem is ezt a bejárati ajtót.

2019. aug. 5. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
fatapasszal lehet próbálkozni
2019. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Nekem asztalos autókittet ajánlott jobb mint a fagitt. Autósboltban kis kiszerelesben kapható. Két komponensű. Én betörés után ablakot rendberaktam vele. Valami ilyesmi [link]
2019. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kutya marad, akkor legjobb azt a részt, ahol kikaparta/ja rozsdamentes acél lemez lappal beborítani.
2019. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, az acéllap a biztos. Ha ezután is kaparni fog, akkor bármilyen fakitt is odaveszik majd.
2019. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mindegyik segített!
2019. aug. 6. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Én annak idején az Első Vegyi Indusztiától vettem "nyers" epoxit. Az ajtót lecsiszoltam, a port belekevertem az epoxyba, hogy gyurmaszerű legyen. Az eredmény közel tökéletes lett. A szín és az állag stimmelt, a "faminta hiányzott"
2021. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!