Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tudnátok nekem segíteni abban...

Tudnátok nekem segíteni abban mi ezeknek a magyar neve, hol tudom őket beszerezni Budapesten? Valami öblítő szelep az egyik de pontosan ilyet nem találtam magyarul. Az egyik: " 3” Toilet Flush Valve Kit " a többit pedig linkként fogom csatolni.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



#vízszerelés #barácsolás
2019. aug. 20. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A gömb alakú izé mintha egy wc tartály úszója lenne, neg mintha egy sarokszelepet látnék meg egy hollandert.
2019. aug. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vízszerelési szaküzletben, szerelvényboltban.

Pl. CSŐFÉM, MOFÉM, Ferenczy, Szatmári, Praktiker, OBI is esetleg.

2019. aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem öblítő,hanem TÖLTŐ szelep a második képen.

Az első kép a töltőszelep szárára rögzítendő úszó.

A harmadik,egy egyszerű szűkítő/bővítő hollanderes csatlakozó,az egyik fele a töltőszelepre megy a másikba majd a tartály előtti flexicsövet kell tekerni.


Pont ugyan ilyet szerintem nem fogsz találni,tudni kellene a wc tartály márkáját,és ha veszel komplett töltőszelepet,abban a csomagban ez általában mind benne van.

Kiegészítésképp még a Megatherm-et mondanám,-én oda járok. Guglizd ki,van-e a környékeden.

2019. aug. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amit írtál, az egy wc öblítőszelep kèszlet 3collos.

A linked egy wc úszó, wc tartály feltöltő szelep ès 1/2-3/4 BB átalakító-hollandis. De mintha az más menetfajta is lenne.

Legjobb mintát vimmi magaddal, vagy tudd a wc tartály fajtáját, mert nem egyformák. Illetva fotózd le, mert szakboltba sokat segít.

2019. aug. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!