Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Érdemes lehet ilyen láncfűrész...

Érdemes lehet ilyen láncfűrészt vásárolni?

Figyelt kérdés

Igazából csak néha itthoni használatra kéne. Olvasgattam itt ott volt ahol dicsérték

[link]



2019. szept. 10. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Az ár nagyban meghatározza a megbízhatóságot,minőséget is .

A jót meg kell fizetni,ez mindenre igaz .

2019. szept. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem elektromos van, mert azzal nem kínlódás az indítás.
2019. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az elektromos nem gyengébb?
2019. szept. 10. 21:29
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem, egy 2500w-os ami tényleg tudja simán veri a legtöbb 50-ccm alattit.


Egyébként már a kínai leggagyibbak se olyan gázak amiket ma gyártanak,veszel 10-et 15-öt egy husqvarna árán,és mire elkoptatod az összeset kb a 2. husqvarna árát spórolod vissza.

2019. szept. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem amúgy is nagyon alkalmi használatra kéne max.
2019. szept. 11. 00:43
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt vettem 3 éve az OBI-ban. Bevált. Igaz, hogy nem erdőket termelek ki vele, csak itthonra a téli tüzelőt összedarabolni, meg alaklmi darabolások.

2019. szept. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

2-es vagyok.

Vagy 10 éve vásároltam az elektromos láncfűrészemet.

Időnként meg kellett élezni, ennyi.


A benzinesnél meg ha nem indul, leborulhatsz kelet felé különféle imákat mormolva, hogy sikerüljön egyáltalán.

Olvass vissza, hogy hányan olyan kérdés van, hogy miért nem indul a láncfűrésze??

Itt van vagy 10ezer:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=nem+indul+a..

2019. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem és nagyon jó, bírja a kemény akácot is, olyat amit körbe kellett vágnom mert kb 50 cm vastag volt.

[link]

2019. szept. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tucat termék,ha nem konyítasz a szereléshez nem ajánlom ha szeretsz bütykölni akkor házkörül bőven megteszi.Ócska lánc,olajpumpa olajcső benzincső.Ha odafigyelsz rá nagyobb meghibásodás nem jellemző.Elektromos fűrészből meg a gagyi pont annyit ér mint a gagyi fúrógép ha nem vársz többet tőle az is megteszi.2500W-os gép nem azt jelenti ,hogy annyit teljesít hanem annyi az áram felvétele....Adott esetben egy jó minőségű 1800w-os láncfűrész jobban teljesít mint egy 2500w os neve nincs hiszen az a felvett áram nagy részét hő formájában adja le.Elektromos gépeknél szabvány szerint a felvett energiát kell megjelölni és nem a kimenő teljesítményt.Ha olcsó kínai gépet veszel áruházban vedd ott szó nélkül kicserélik ha behány,netről ne rendelj.
2019. szept. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Láncfűrészből mindig három kell. Tök mindegy márkás vagy sem, jó legyen. Egy erős döntő, egy könnyű gallyazó és egy elektromos a kamrába.
2019. nov. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!