Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ilyen csap (le) szereléséhez...

Ilyen csap (le) szereléséhez milyen szerszám kell?

Figyelt kérdés
[link] Van aki ránézésre tudja hogy hány mm-es az átmérője annak az anyának? Jól sejtem hogy egy mély(?) dugókulcs egy hosszú szárral segíthet? Franciakulcs az nem fér oda. Vagy nem is az anyát kell tekerni hanem sima lapos csavarhúzóval? Az új csapok alja is nagyon hasonló.

2019. szept. 23. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:

10-12-13-14-15mm-es anya szokott ott lenni. Átlagban 8-as menetes szár 13-as anyával, de találkoztam már a többi mérettel is, azért írtam ezeket. Képről nehéz ezt megállapítani.

Lapos csavarhúzóval csak a menetes szárat tudod a csaptelepből kitekerni ha nincs menetragasztóval rögzítve. Ha megindul meglazítani meg tudod vele és egyúttal kitekerni az anyával együtt.

Visszaszereléshez viszont mindenképp kell az említett dugós kulcs.

2019. szept. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

Ránézésre 8-9mm körüli csőkulcs kell.


Létezik _ 8,9,10,11,12,13,14,17 és a régi 32-óriás anyás.

2019. szept. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!