Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi lehet ennek az anyának a neve?

FireFight kérdése:

Mi lehet ennek az anyának a neve?

Figyelt kérdés

Ezt a fajta anyát keresném csak nem tudom mi a neve.

Egy Straus st/asg-75gfm pisztolyhoz van.


Képek: [link]

[link]



2019. okt. 5. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Szárnyas anya. Kötőelem szaküzletben (csavarbolt) van, vagy rendelésre hoznak. Vidd el az eredetit, mert a furat és a menetemelkedés a lényeg.
2019. okt. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Szárnyas anya!
2019. okt. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fantom83 ***** válasza:
92%
Jól írták az előttem szólók,csak én attól tartok,h mire megrendeled,oda-vissza utazgatsz közel annyiba kerülni,mint maga a szerszám...
2019. okt. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
A kép alapján szerintem nem is sima szárnyas anya, hanem inkább egy szárnyas hollander anya. A pisztolyra rákeresve nem láttam rajta hová való. Ha nem kell sokat állítgatni, és nem valami spéci menetű, akkor hatlapossal lehet pótolni. Más esetben felejtős.
2019. okt. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A szárnyas anya máskèpp nèz ki! A szárnyakat le kell vágni, kèrdès a hely, ès a menet mèrete. Ez utóbbiak inkább fontosabbak.
2019. okt. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Én is attól tartok, hogy ez vízszerelési rendszerben használatos (feltehetően colos rendszer) elem, semmiképpen nem fémipari metrikus.
2019. okt. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hollandi anya. Látszik alul a perem ami megfogja pl. a tömlővéget. Vízszerelési boltokban esetleg találsz olyan flexicsövet aminek a hollandija jó lehet helyette. Ha metrikus a menet akkor valami hidraulika tömlőn lehetett.
2019. okt. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem értek a pisztolyokhoz, de valóban pisztolyhoz, mint fegyverhez kellene? Komolyan? Az első képet nézve és olvasva a válaszokat én is hollanderes szárnyas anyának nevezném. Na, de milyen pisztoly az, amihez ilyen kell (igaz, a kérdező ezt megírta, de hitetlenkedem. Kedves Kérdező, ne haragudj a kétkedésemért!).
2019. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne bomyolítsuk. Ez egy Straus nevű festékszóró pisztoly alkatrésze(csak rá kellett volna keresni a kérdésben a nevére). A képekről itélve a levegő bekötés hollanderére tippelnék.

Javaslatom: elviszed egy pneumatikus eszközöket árusító szaküzletbe(ne csak a törött csavart vidd el, hanem az egész pisztolyt). Ott kell próbálkozással keresni rá egy hasonlót.

2019. okt. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!