Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Lányom szobájának falára...

Lányom szobájának falára szeretnénk valami szép mesefigurát festeni, hogy csináljam? Úgy gondoltam, hogy vetítővel oda vetítem a falra és körbe rajzolom, így kell? És mivel kell kifesteni, olyan szép pasztel színek kellenének

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a neten keresgéltem képet, amit kinyomtattam, aztán négyzetrácsot rajzoltam rá. A falra szintén négyzetrácsot rajzoltam halványan ceruzával, kb. háromszor nagyobbat, mint ami a papíron volt. (Attól függ, mekkora a hely, és mekkora rajzot szeretnénk.) Utána már csak kockáról-kockára át kellett rajzolni a képet. A rácsozatot leradíroztam, és temperával kifestettem a képet. Végül a kontúrokat fekete temperával áthúztam. Szép lett. Mellesleg Micimackó.

-Macska-

2008. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Szia! En 14 éves vagyok, nem tudom a lányod mekkora es mienre lenne szükség.De viszont az én falamat meglepetesbol festette le a testverem.A fal szine sarga de a plafon kék es sarga csillagok meg egy hold van.Kis szobam van es nagyon hangulatosa varazsolta.Legkisseb unokatestverem 4 eves es mikor idejott nem akart elmenni muszaj volt egy ejszakat itt aludjon.A szinhez passzolo csillart vettek a szuleim, fekete koron 3 lampa, egy sarga szinu egy kek es egy feher hogy vilagossag is legyen a szobaba.Hat nem tudom segithetteme, jajj es bocs a tegezesert de olyan termeszetesen jott :D
2008. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket, utsónak semmi baj a tegezés miatt

Mellesleg kemény 2 hónapos a lányom :D

2008. nov. 17. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Jó ötlet a vetítő. Sima grafit ceruzával rajzold fel, temperával színezd. Esetleg a végén színtelen lakkal átfestheted, úgy tartósabb.

Üdv.

2008. nov. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
9%
hívj egy writer-t, ő majd szépen megcsinálja. x)
2009. aug. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!