Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Forgószék gázrugójában a...

Forgószék gázrugójában a legalsó tag szájánál a műanyag megvezető tag rommá tört. A rugó tökéletes, nem szeretnék 10e körüli összeget költeni egy újra. Beszerezhető-e ez a megvezető, lehetőség szerint erősebb kivitelben, és milyen néven keressem?

Figyelt kérdés
2019. nov. 8. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Tengelyvezető.
2019. nov. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Google szerint semmi. El is felejtettem írni (talán ma már nem is annyira fura), angolul csacsogó fellelhetőség is érdekel. Aliexpressen se jártam szerencsével. Ott van ugyan 4000 környékén gázrugó, csak egyiknél se látok olyat, hogy erősített vagy 150kg. Végignéztem természetesen a hazai gázrugó-kínálat számomra reprezentatívnak tűnő hányadát (amikor mindenhol ugyanaz az ár, ugyanaz a küllem, egyetlen méret van, akkor három bolt sok, annál biztos többel találkoztam).


Talán hekkelek vagy esztergáltatok bele valamit. Kellemetlen, mert egy pontos, merőleges 28mm belátmérő és egy 46mm körüli, lefelé kicsit csökkenő külátmérő kell... Mennyivel egyszerűbb lenne eladniuk valahol a túltermelésüket műanyag izéből... Kapásból vennék tizet.

2019. nov. 10. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!