Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vadi új gáztűzhely! Frissen...

Lantos jo kérdése:

Vadi új gáztűzhely! Frissen beüzemelve! Miért ég féloldalasan a láng? Az egyik oldalt fél centi, szemközti oldal pedig 1,5 cm? Lehet vele valamit kezdeni vagy az égő fej rossz!

Figyelt kérdés
A gázrózsa kicsit ferdén áll, és az befolyásolja-e az égést?
2019. nov. 18. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, a rózsa nincs a helyén.

Amikor hideg, akkor vedd le és szépen nézd meg hogy minek hova kell illeszkednie ! Valószínűleg csak egyféleképp lehet odatenni hogy jól álljon.

2019. nov. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Minden jól áll! A helyén van!
2019. nov. 19. 00:39
 3/6 A kérdező kommentje:
Mióta kibontottam és össze lett százezerszer szerelve téve a gázrózsa, akkor is ferdén állt!
2019. nov. 19. 00:41
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Az nem jó. Akkor az alsó rész amire a rózsát teszed az ferde, nekem az is kivehető. Valamint ha új - legalábbis a "kibontás"-ból ítélve, azt szerelőnek kell beüzemelnie, aki ki is próbálja, és szükség esetén állít rajta. Ezt meg észrevette volna.

Így nem jó. akkor ég így ha rosszul van összerakva, nagyobb a rés az egyik oldalon.

2019. nov. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy ég ahogy leírtam!
2019. nov. 20. 00:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor szervíz.
2019. nov. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!