Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen fúrót ajánlotok?

Milyen fúrót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Egy egyszerű alap fúrót szeretnék, annyi igényem van, hogy ne gyorstokmányos legyen, vezetékes legyen, és jó ár/érték arányt képviseljen.


Igaz, hogy a Bosch zöld színű termékei nem jobbak a konkurenciánál? Egy Parkside fúró is van olyan jó, mint a barkácsáruházi versenytársai?



2019. nov. 23. 05:05
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

A zöld Bosch barkácskategória.

Kb. egy szinten mozog a Parkside-al, bár a zöld Bosch valamivel jobb.

Mivel nem írtál árat, mennyit szánnál rá így itt egy jónak tűnő kék Bosch: [link]

2019. nov. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Fantom83 ***** válasza:
100%

Én azt mondanám,h Makita ütvefúró 430W 14.590Ft,3 év garanciával,vagy Hikoki 550W 13.590Ft,szintén 3 év garanciával.

Nekem van régi Bosch-om,Parkside-om,ha most kellene vennem,csak az említett márkák közül választanék.

Bármit is rendelsz,jól figyelj oda a garanciális feltételekre (apró betű) mert bukhatod az extra garancia időt.

2019. nov. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
makitánál 3 év gari igazából egy, a bosch zöld termékek egy kalap kaki, de már a kékek is azok. Ami jó és olcsó: skil, black&decker
2019. nov. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

ezek?

én ezekből választanék:

[link]

[link]

[link]

2019. nov. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kék Bosch, Makita, DeWalt, Metabo esetleg Extol.
2019. nov. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Én a Skylt sem hagynám ki a felsorolásból. Makitám, egy noname, amiről 100 éve lekopott a címke, meg egy Skyl. Szerintem egykutya. Agyonverhetetlen mind.
2019. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5%
Van egy Boschom, egy Makitám, egy noname, amiről 100 éve lekopott a címke, meg egy Skyl.
2019. nov. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5%
Bocs, lemaradt a mondat eleje: Van egy Boschom, egy Makitám, egy noname, amiről 100 éve lekopott a címke, meg egy Skyl.
2019. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4. vagyok

menjél ki a műhelybe, és olvasd el mégegyszer: SKIL

Bosch az már lejárt, zöld BOSCH eleve barkács volt régen is, bár elég jó minőségűek voltak, Makita még úgy ahogy ipari, kivéve ezek a pirosak, Maktek vagy mi túró, fele alkatrészt kispórolják belőle, lassan a kékből is, ahogy a BOSCH csinálja(ez a BOSCH amúgy miből élhet, ki vesz még ilyen szerszámgépe?)

noname-et hagyjuk, az bármi lehet, nekem is van Faust, meg Rondy gépem, amit nem tudok tönkre tenni, SKIL!!! szintén barkács...

Maradt amit belinkeltem Metabo, régen is jó volt, a Hitachi megvette, az is jó most is

Meg a DeWALT ami szintén ipari

Na jó...a Makitát is elfogadnám

SKIL-ről annyit, régi holland fúróm örök életű, kábel, és tokmány csere után 20 évesen is mint az új

Régen minden jobb volt...

2019. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
AEG, Milwaukee, Ryobi
2019. nov. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!