Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vásároltam egy fokhagymanyomót...

Vásároltam egy fokhagymanyomót, de már az első hazsnálatnál eltört, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Bár a csomagolása már nincs meg, azt hiszem, pont így nézett ki: [link]


Lényegében letört a nyele, ahogy ki akartam vele nyomni egy fokhagymát.


Ti tapasztaltatok már hasonlót? Ez egy jól irányzott csalásnak tűnik, rossz minőségű termék, nem?



2019. dec. 25. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Ez elég csekély érték ahhoz, hogy foglalkozni érdemes legyen vele. Ha megvan a blokk, visszaviheted, aztán vagy visszaadják az árát vagy azt mondják, hogy te bántál vele durván.
2019. dec. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Nálam napi használatban van egy pont ugyanilyen, vagy 20-30 éve.
2019. dec. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Fantom83 ***** válasza:
100%

Kb. 99% esélyt látok arra,h leráznak a "nem rendeltetés szerű használat" dumával.

Öntési hibás lehetett,ez megesik.

"Ócska" / bolha piacon,hagyatékos hirdetésekből keress retró konyhai felszerelést,hidd el,azok még 20 évig azok maradnak...


Szerintem bármelyik boltba mész egy szinten vannak az ilyen konyhai cuccok minősége,burgonya passzírozó nyele tiszta sorjás,vagy a fagyis kanálnak,a galuska szaggató műanyag nyelén hitvány popszegecs van,az egész beleszakad a forró vízbe,és a háziasszony kezét leforrázza a kicsapódó víz,plusz a gáztűzhelyet beteríti. Neked eltört a fokhagyma nyomó nyele. Vagy a káposzta reszelő pengéje kiugrik,mert két hitvány csavar tartja a fában,újra kell csavarozni,stb,stb,stb.


Csak így megjegyzem,h elvileg minőségbiztosításos világban élünk,tehát elvileg lenni kellene egy minimum szintnek.


Fémiparban a sorja szigorúan tilos,de nálunk lehet forgalmazni sorjás fém eszközöket? Hogy is van ez???

2019. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

barkács kategóriában tetted fel, valami javítási megoldás érdekelne?

alu öntvény hegesztés?


a valódi megoldás: nyugta, és kereskedő...

2019. dec. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
"Filléres" áru, ki kell dobni a szelektívbe. Egyébként meg élni kell a gyanúval ilyen felépítésnél, hogy nem bírja a terhelés, feldarabolva kell beletenni a fokhagymát.
2019. dec. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Dobd ki,mert csak az idődet pazarolod rá.

Ez is eladásra készült ,és nem használatra .

2019. dec. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is volt, kidobtam, mindig benne maradt egy csomó. Amúgy meg nem néz ki bóvlinak, anyaghibás lehet. De ne vegyél újat, nagykés lapjával gerezd összezúz, gyorsan apróra vág és szevasz.
2019. dec. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Ilyen esetekben ordibálni szoktam a retkes sz@rrágó sárga anyjukról pár jeles paramétert.
2019. dec. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Ezért reszelem.
2019. dec. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nem fogjátok elhinni, de amikor eltörött, mérgemben bevágtam a kályhába, azóta tüzet raktam benne 2x is, és most előkerült a hamuból a fokhagymanyomó: SZÉTOLVADT!!!

úgy néz ki, mint Salvador Dalí festményén az óra!

hát milyen ötvözet az ilyen? ólomból van?

2019. dec. 27. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!