Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Amennyiben vásárlok kéztől...

Amennyiben vásárlok kéztől egy 200 báros argon palackot azt kiürülés után ki tudom cserélni mint magánszemély? Foglalkoznak vele cserekor, vagy ez a gyakorlatban nem érvényesül? Magánszemély maximum 150 báros palackot bérelhetek, cserélhetek.

Figyelt kérdés
Saját palackot szeretnék, 200 báros adódott a közelbe és kíváncsi lennék egy tapasztalt véleményére nem csak a linde infóra. Valamint mire kell figyelnem még ennek vásárlásánál, érvényes nyomáspróba meg gondolom adásvételi vagy valami hogy nem e kamionról leesett jó lenne puhatolózni?

2020. jan. 24. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
igen,igen. Fent a nyakánál van beütve a szám,ha lejárt a "szav.ideje",-nem hajlandóak megtölteni,-legalább is nálunk. Pár éve jártunk így a dissouval.
2020. jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ismerősöm is azért szabadult meg tőle, mert régi volt, és csak bérelt palackot lehetett megtöltetni.

Ezért mennek "jó" áron most. -övé is disszu volt

2020. jan. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztába vagyok, hogy feltétel a az érvényes nyomáspróba. THX Az érdekelne hogy kifejezetten argonnál magánszemélyként beállítok egy 200 báros palackkal aminek érvényes nyomáspróbája van, akkor kicserélik e. A kérdésem másik fele pedig arról szólt, mik a buktatói ennek a kéztől való palack vásárlásnak. A palack bontatlan linde palack amit vásárolnák.
2020. jan. 24. 18:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy aggódtam,0 imfóval. Hegesztéshez vettem nagy Co2-t és minden kérdés nélkül cserélték.Szintén linde.
2020. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amennyiben érdekel még valakit. 200 báros palackot már nem cserélnek, vagyis cserélik néhol, de 150 es palackra. Én egy oxigén palackot vásároltam, amit becseréltek egy 150 es töltött argon palackra és a töltetet kellett kifizetnem.
2020. márc. 23. 21:09
 6/6 A kérdező kommentje:
*Cserepalack esetéről beszélek és nem bérpalackról.
2020. márc. 23. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!