Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tudnátok segíteni redőny ügyben?

Tudnátok segíteni redőny ügyben?

Figyelt kérdés
Engedtem lefelé a redőnyt és ahogy leengedtem teljesen de már felhúzni nem tudom, de a kötél sem mozog mit tudok tenni? Meglehet egyszerűen oldani ezt a problémát? (Szétszedés nélkül)

2020. febr. 10. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, szét kell szedni ahova feltekeri a cuccot azt megnézni mi a helyzet
2020. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha műanyag redőny, annak a lamellái könnyen elmozdulnak jobbra vagy balra és beakadnak. Azokat kell megnézni.
2020. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen műanyag redőny és a lamellái normálisanállnak
2020. febr. 10. 21:02
 4/6 Fantom83 ***** válasza:
Ne erőltesd,mert lehet valaki tréfából a sin,és a lamellák közé nagy fejű Reisser csavart nyomott...(megesik az ilyen móka időnként)
2020. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

A 2-es jól mondja, valószinűleg a lamellák elmozdulhattak oldalra, és meszorult valahol. esetleg a zsinór félrement a tárcsa mellé.

Amit tudsz csinálni szétszedés nélkül, hogy a redőnyléceket felnyomod, közben húzva a zsinórt, hátha visszatér a helyére az aminek kéne.

Ha ez nem segít, szakembert kell hívni ha nem értesz hozzá.

2020. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg leugrott a gurtni a tárcsáról, egy redőnyös pillanatok alatt megoldja.
2020. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!