Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fa maró szár hosszabítás?

Fa maró szár hosszabítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Vásároltam fa marót (kb olyan mint a linken), viszont sajnos a szára rövid emiatt csak kb 10-15cm mély zsákfuratot lehet vele csinálni, nekem viszont legalább 25-30cm kellene. Azt szeretném megtudni, hogy van-e esetleg valami módszer arra, hogy a szárát meghosszabbítsam. Heggeszteni nem tudok, valami toldóra gondoltam. Köszönöm a válaszokat.


Olyan maró is szóbajöhet ami eleve hosszabb szárral készült.


[link]



2020. febr. 13. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Veszel egy hosszú bit tartót

[link]


Szivesen !

2020. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A bittoldó nem igazán jó, mivel teljesen mindegy milyet veszel lötyögni fog benne, az meg egy dolog hogy sz@r úgy vele fúrni, de a furat közel sem lesz pontos, marad a hosszabb szár, mondjuk kérdés mekkora furat kell, bár 25-ös csigafúrót is láttam már 50cm-es hosszban szóval...
2020. febr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bamboochatheone ***** válasza:
Ilyen laposmaróval ne akarjunk már tizedre fúrni...Tökéletes hozzá a bithosszabító.
2020. febr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kéz mindenkinek. Akkor bittoldóval próbálkozom.
2020. febr. 17. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!