Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Csepeg az egyik radiátor, mit...

Csepeg az egyik radiátor, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap a saját radiátoromon levettem a fűtést, több, mint 24 órával ezelőtt. Ma, kb 2 orája elkezdett csepegni, de visszatekerni már nem tudom. Egyenlőre tettem alá edényt. A szobában nincs fűtés. A csepeges onnan jön, ahol a tekerő/ szabályozó van. Mennyire súlyos a kár? Ha szakembert hívunk, kb milyen koltsegekre szamithatunk? Előre is köszönöm a választ

(17/L)



2020. márc. 7. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Társasház, vagy családi?


Ez azért fontos, mert társasházban fűtési szezonban nem tudnak radiátort cserélni. Melegek a csövek, nem tudja lefagyasztani sem.


Amúgy 2-3 órás munka, alighanem radiátort kell cserélni.

2020. márc. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvízkövesedett a szelep , ez nem drága de macerás . Le kell engedni a rendszerből a vizet mikor nincs már fűtés . Akkor jó ha helyiségenkent el lehet zárni a rendszert . Hamarabb folyik le es gyorsabban tölthető .
2020. márc. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor nyissad ki a szelepet,balra kell tekerni.

Lehet hogy a csepegés is meg szűnik.

Itt egy úgynevezett tömszelence van .Jó esetben csak ezen kellene szoritani.Ehhez nem kell nyári szünet,hogy újra lehessen tömiteni .

A kiszállási dij nagyobb lesz a munkadíjnál.

Persze a mai világban sok szerelő trükközik is .

2020. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!