Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Sziloplasztozás pisztoly nélkül?

Sziloplasztozás pisztoly nélkül?

Figyelt kérdés
A szomszédaimnak nincs és egyszeri használatért nem szeretnék venni hozzá. Nélküle is van valami egyszerű házipraktika az anyag kinyomására?
2020. márc. 26. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Kemény 800 Ft, valószínűleg a szilikon drágább volt.

Azt normálisan nem nyomod ki mással.

2020. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden kötél szakad, akkor kalapácsnyél a pisztolyba, feje meg a hasadba.

De akkor nagyon kicsire nem célszeű vágni a csőrét, mert szemed gúvad.

2020. márc. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
seggébe egy rudat aztán nyomhatod , de így precíz eredményt ne remélj . megértem hogy 1000ft súlyos összeg abból lehet wc papírt is venni
2020. márc. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Veszel sima tubusost és szevasz.

[link]

2020. márc. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nálunk 2000 huf az egyetlen helyen ahol kapható ilyesmi a közelben. Lehet smucig vagyok, de ennyit nem ér meg nekem.
2020. márc. 26. 15:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennyit nem ér meg, nélküle meg nem lehet dolgozni... szar ügy...
2020. márc. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos nagy pénz, de nélküle kaka lesz a munka.
2020. márc. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy ismerős, jó szomszéd, festő stb aki odaadna?? Én adnék neked de a posta ktsg, többe kerül:
2020. márc. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mindentudó99 ***** válasza:
91%
Szerinted életed során nem lesz már rá szükséged? Nyomd ki kalapácsnyéllel ahogy írták. Igaz normális munkát ne várj. Volt egy ismerősöm mustfokolót akart kérni kölcsön tőlem. A gazdabolt mellett lakott. Nem nagy tétel az se. Inkább 8 kilóméter kocsikázott volna hogy elvigye meg nyolcat hogy visszahozza de akkor se vesz. Pedig az üzemanyag árán kapott volna lehet kettöt is de egyet biztos. Inkább letagadtam hogy van. Gondolom körbejárta a megyét de akkor se vásárolt.
2020. márc. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!