Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Felültöltős mosógép belső...

Felültöltős mosógép belső fala és a dob közé esett egy fésű. Hogyan tudom kiszedni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 15. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A dobokban van egy műanyag betét mi kiszedhető, ha azt kiveszed, akkor annak nyílásán le tudsz nyúlni a dob alá. Ha szerencséd van, akkor azon keresztül ki tudod piszkálni a fésűt.
2020. ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. ápr. 15. 12:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Én zseblámpa és gemkapocs segítségével szoktam kiszedegetni a dolgokat. A dob lyukain keresztül megvilágítom, felderítem a beleesett dolgot. A gemkapcsot meg széthajtogatva horgász-horog üzemmódban pecázok vele egy lyukon keresztül. Odafogva a dobhoz kicsit forgatható a dob, úgy is, hogy a fél kezed benne van. Jó dob állásban kell odaszorítani. Többszöri kísérlettel menni szokott...
2020. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem egy tisztasági betét esett bele. Zseblámpával felderítettem és két hosszú dróttal fokozatosan lyukról lyukra feljebb "emeltem" odaszorítva a dob falához. Egy fél órás műsor volt de sikerült. Az egyik dróttal mindig tartottam míg a más8kkal lyukat cseréltem így haladtam lassan óvatosan. Sok türelem kell hozzá. Fésűnek hátha be tudod akasztani a fogaiba és könnyebb dolgod lesz.
2020. ápr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!