Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik hegesztőelektróda a...

Gnertu, kérdése:

Melyik hegesztőelektróda a jobbik?

Figyelt kérdés
Vna az Esabok, Böhler fox, és az RK, És a bauhausos GYS. kérdezném, hogy ezek külön külön milyenek? Pl, a GYS és az RK ról gőzöm sincsen hogy milyenek lehetnek...

2020. ápr. 23. 10:03
 1/4 A kérdező kommentje:
És van még ez a Flesmann AV-23-1.0 , arról tudtok valamit?
2020. ápr. 23. 12:34
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jobbik? Eddig azt hittem az egypárt. Olyan nincs hogy melyik jobb elektróda. Mindig a célnak-feladatnak, hegesztőgépnek, rutinnak megfelelő összetételű elektródát kell választani. Otthoni barkács, háztáji feladatra, trafós, kukás-inverteres hegesztőhöz 2,5-ös rutilos pálca kell. Jobb géphez, rutinnal, szerkezetépítéshez csakis valami bázikust kell választani. Aztán még ott vannak a speciális elektródák, savállóhoz, öntvényhez, felrakózáshoz,alumíniumhoz, átmeneti pálcák, van mindenféle. A Böhler minőségi pálcákat (is) gyárt, de nem kell hasra esni a nagy nevektől, egy noname is lehet ugyan olyan jó.
2020. ápr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vettem gagyit... soha többet! :/
2020. ápr. 23. 20:07
 4/4 anonim válasza:
100%
ESAB OK46.16/7014 vagy Panelectrode ER23 otthonra hobbira tökéletes,de lakatost is láttam vele dolgozni üzemszerűen(vagyis már évek óta ezekkel hegeszt).Möllerben is van jó.
2020. ápr. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!