Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Én tehetek róla, hogy a...

Én tehetek róla, hogy a barátom megsérűlt?

Figyelt kérdés
Nála voltam, amikor egy széken állva csillárt szerelt fel, és úgy gondolta, hogy jó poén lesz, ha eljátsza, hogy megrázta az áram. A vezetéket szorította, mintha begörcsölt volna a keze, én pedig azonnal kirúgtam alóla a széket. Mint kiderült, nem érte áramütés, de az esés következtében kificamodott a válla. Most haragszik rám, és azt mondja, hogy nem értem a viccet.

2020. máj. 3. 16:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem te vagy a hibás, ilyennel nem viccelődünk.
2020. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
Elég jó színész lehet, ha elhitted.
2020. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Az ilyesmi nem vicc, ez veszélyes lehet. Ahogy a barátod önként élő példát játszott, hogy ezt bizonyítsa.

Ő volt a hülye.

2020. máj. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
ő sem érti ezek szerint ha bedurcizott , gondolom arra számított hogy hisztirohamot kapsz nem pedig cselekedel így járt
2020. máj. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Remélem tanult a barátod az esetből.

A barátod adós neked még 1 bocsánat kéréssel is .

2020. máj. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem ezt tetted volna és valóban bssza az áram,akkor meg te lennél a hibás,hogy miért nem segítettél.Farkast kiáltott és te megvédted,pedig kamu volt.Na ez az ő felelőssége.Én is kirúgtam volna alóla a széket.

Inkább legyen harag,mert tévedésből megmentettem az életét,minthogy nem csinálok semmit és a viccelődése miatt meghal.

Egy vállficamot az ő ökörködése okozta magának.

Mondhatom eléggé IQ hiányban szenved a barátod,ha nem jutott el a tudatáig semmi tanulság ebből.

2020. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Megérdemelte. Te meg ne barátkozz tovább vele, ez egy féleszű.
2020. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Kemeny a vallficam, rogzites, honapokig akar evekig gyogytorna..

Jol ellintezted:D Ez egy jo lecke volt, nem fog tobbet hulyeskedni

2020. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
A barátod egy marha, de ez nem egy teljesen negatív jelző. :D A hülyéskedés kockázatokkal jár, most nem jött be neki. Még mindig jobb, mintha egy tréfa félreértéséből megkéselik a krimóban.
2020. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
A barátod egy marha.
2020. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!