Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Multifunkciós gépek közül...

Totesq kérdése:

Multifunkciós gépek közül melyiket érdemes választani? Tetszene a DeWalt egyik gépe. Otthoni munkára kellene. Ezeknél a gépeknél mennyire számít a teljesítmény?

Figyelt kérdés
[link]
2020. máj. 28. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen Fein van

[link]

250 wattos, de simán elég mindenre, nem vettem észre, hogy kicsit is fulladozna.

Ha veszel, akkor a gyorszáras rögzítésűeket kerüld, mert iszonyat drága hozzá a fej, csavaroshoz meg Kínából egész készleteket tudsz rendelni potom pénzért.

2020. máj. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem zöld Bosch van, az is jó, csak drága hozzá a szerszám.

A Lidlis gép és szerszám viszont olcsó, csak nem próbáltam még. Szerintem az is jó lehet annyiért:)

2020. máj. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A gyorszárashoz alapból van kulcsos átalakító vagy rosszul tudom!? A zöld Bosch nekem is tetszene. Lehet azt veszem meg. Az még talán árban is elfogadható. Köszönöm a válaszokat.
2020. máj. 29. 09:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Esetleg az Einhell ?
2020. máj. 29. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!