Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Öntapadós csúszásgátló kádba...

Öntapadós csúszásgátló kádba vagy zuhanytálcába hol kapható?

Figyelt kérdés

Régebben lehetett kapni pl. kis virág formájú, v. hal formájú kb. 10 db-ból álló készleteket öntapadós műanyagból, amiket be lehetett ragasztgatni a kád v. zuhanytálca aljára. Olyan jópofa, hangulatos lett tőle az egész. Most sehol sem találok.

Megköszönöm, ha tud valaki segíteni.



2020. máj. 29. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Kínai boltokban mindig látok ilyeneket.
2020. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kínai boltok, 99 ft-os boltok, másnéven 100-as boltok, mifelénk így nevezik. Vasboltok, konyhai felszerelés boltok, stb... ezeket érdemes megnézni. Meg piacokra is érdemes kijárni én tavaly a Győri piacon láttam ilyesmit.
2020. máj. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bababoltokban, barkácsáruházban (mi az OBIban vettünk 6 db-os halasat), háztartási boltokban, nagyobb webáruházakban; pl. mall, emag (itt színváltós is van), fürdőszoba felszerelést áruló boltokban.....
2020. máj. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy tesco lidl
2020. máj. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyitott szemmel kell járni...
2020. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én is láttam már több helyen is csak most, hogy konkrétan kellene, nem látom sehol.

:(

2020. máj. 30. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!